PDA

View Full Version : سوال: حذف رکورد از جدول پدر در صورت نبود فرزند از طریق Stored Procedure

taraneh.2006
پنج شنبه 20 آبان 1389, 08:15 صبح
توی یه فرم از برنامه ،ASP.Net سه تا DropDownList هست که اولی برای انتخاب مدیر مورد نظر به جدول مدیران Bind شده، دومی برای انتخاب تاریخ های تعیین شده از طرف مدیر به جدول تاریخ Bind شده و سومی برای انتخاب زمان مربوط به تاریخ انتخابی به جدول زمان Bind شده
کلید خارجی جدول تاریخ، ID جدول مدیر و کلید خارجی جدول زمان ID جدول تاریخه، یه جدول هم دارم که نوبت ها (نام و نام خانوادگی کاربر، شماره ملی، تلفن کاربر، مدیر مورد نظر، تاریخ مراجعه، زمان) توش ثبت میشه
چطور میشه همزمان با اینکه کاربری زمان، تاریخ و مدیر خاصی را برای نوبت انتخاب و درج کرد همزمان با اینکه این کار رو انجام میده زمان درج شده در جدول نوبت از جدول زمان پاک بشه و در ادامه اگه تاریخی بود که هیچ زمانی براش باقی نمونده بود اون تاریخ هم از جدول تاریخ حذف بشه و اگه در جدول تاریخ، تاریخی برای یک مدیر ثبت نشده بود در صورت انتخاب اون مدیر توسط کاربر پیغامی مبنی بر اینکه هیچ تاریخی از طرف این مدیر برای ملاقات ثبت نشده برای کاربر نشون داده بشه تا کاربر متوجه بشه که فعلاً نمیشه با این مدیر ملاقات داشته باشه
من برای حذف و درج از Stored Procedure استفاده کردم، برای درج مشکلی ندارم، برای حذف از جدول زمان هم مشکلی ندارم، مشکل اصلی من سر همون حذف تاریخ در صورت نبود زمانه (یا به عبارتی حذف یه پدر اگه فرزندی نداشت!!!!!) و مابقی توضیحات و بعد فراخوانی اونها توی کد #C برناممه
ممنون میشم اگه کسی زودتر راهنماییم کنه، آخه من این پروژه رو باید تا چند روز دیگه به استادم تحویل بدم

حمیدرضاصادقیان
پنج شنبه 20 آبان 1389, 21:08 عصر
سلام.خوب مشکلتون حالا چی هست. در حذف کجاش ایراد دارید؟ بهتون خطایی میده؟
نمیتونید حذف کنید؟؟