PDA

View Full Version : تعین سطح دسترسی

ma.andishe
پنج شنبه 20 آبان 1389, 16:23 عصر
از بچه ها کسی نمونه برنامه تعین سطح دسترسی که داخل ان گروه بندی شده باشه داره؟

ali_najari
پنج شنبه 20 آبان 1389, 16:31 عصر
از بچه ها کسی نمونه برنامه تعین سطح دسترسی که داخل ان گروه بندی شده باشه داره؟

منظور از گروه بندي چي هست؟

من برنامه هام همش سطح دسترسي داره ولي منظورتون از گروه بندي رو متوجه نشدم

ma.andishe
پنج شنبه 20 آبان 1389, 16:42 عصر
یعنی انکه ما به به جا اینکه یک شخصی رو یوزر نیم و پسورد بش بدیم و تعیین سطح دسترس کنیم میایم اون توی گرو ه قرار میریم و سپس گروه تعین سطح دسترسی میکنیم

reza_edu
جمعه 21 آبان 1389, 00:30 صبح
سلام دوست گرامی خوب چرا خودت یه کلاس تعریف نمیکنی بعد تو کلاست به تعدادی که میخوای گروه با سطح دسترسی تعریف کن هر کاربری که لاگین میشه بسته به نوع توابع کلاست سطح دسترسی بگیرن ؟ من این جوری تونستم اما ریزه کاری های شما بستگی به برنامتون تعین میشه اینم یه راهش بود:لبخند:

ma.andishe
جمعه 21 آبان 1389, 00:57 صبح
سلام دوست گرامی خوب چرا خودت یه کلاس تعریف نمیکنی بعد تو کلاست به تعدادی که میخوای گروه با سطح دسترسی تعریف کن هر کاربری که لاگین میشه بسته به نوع توابع کلاست سطح دسترسی بگیرن ؟ من این جوری تونستم اما ریزه کاری های شما بستگی به برنامتون تعین میشه اینم یه راهش بود:لبخند:

من میدونم میشه خودم بنویسم ولی حتما مشکل زمان دارم که خواستم به صورت اماده استفاده کنم

sharifat
سه شنبه 19 بهمن 1389, 08:28 صبح
سلام دوستان
من كلاً با بحث سطح دسترسي دادن مشكل دارم . يعني اصلاً نمي دونم بايد به چه شكلي كار كنم
توي برنامه ها ديدم استفاده ميشه اما نميدونم چطوري
كسي هست كه جامع و مفيد در اينباره توضيح بده؟؟؟
اگه با مثال باشه كه چه بهتر
ممنون

sharifat
سه شنبه 19 بهمن 1389, 14:10 عصر
كسي نيست به من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:گریه:

Navid Asadi
سه شنبه 19 بهمن 1389, 22:11 عصر
خوب مشکل کارت کجاست ؟
میتونی n سطح دسترسی تعریف کنی مثلا اگه سطح دسترسی من 5 هست و نام کاربری من امتیاز 5 رو داره منوی ویرایش رو نداشته باشم ولی کسی که امتیاز 7 داره داشته باشه