PDA

View Full Version : اتصال به یاهو

koorosh-soft
جمعه 21 آبان 1389, 13:48 عصر
سلام من میخوام ببینم چه جوری میشه برنامه رو با یاهو وصل کرد(برای ساخت ارتباط بین چند تا شرکت میخوام) طوری که طرف امکان عضویت رو داشته باشه (بتونه ایدی جدید ثبت کنه) وقتی پیام میاد بتونه جواب بده و بتونه پیام بفرسته اگر هم بتونه ادد لیست داشته باشه عالی میشه (خیلی خیلی خیلی کارم گیره لطفا کمک کنید)

mansourii
دوشنبه 01 آذر 1389, 22:10 عصر
من از سوال شما 2 تا برداشت كردم()
هر دو برداشتمم ارتباطي با برنامه نويسي نداشت.:متفکر:
شايدم برداشت هاي من اشتباهه

1- شما ميخوايد براي كاربرانتون يك شبكه كوچيك داشته باشيد كه فقط بتونه با امكانات ياهو در ارتباط باشه:

براي اينكار شما چند راه داريد
يكي اينكه ميتونيد از شبكه VPN استفاده كنيد . دومين راه اينكه يك yxorp (بر عكس بخونش) خوب استفاده كنيد و فقط آدرس ياهو رو براش تعريف كني. يكي ديگه از راه هاش اينكه كه مديريت اينترنت كه الحمدالله زياد شده استفاده كني . ميتونيد از شبكه مجازي درست كنيد و همه كاربران تحت شبكه خودتون رو به او شبكه اي كه همه دارن استفاده ميكنند رو به شبكه جهاني اينترنت اتصال بدي و در آخر تعريف كني كه فقط از سايت ياهو بتونن استفاده كنن

دومين برداشتي كه من از سوال شما كردم:

محدود كردن سايت ياهو: يعني علاوه بر اينكه فقط از سايت ياهو استفاده بشه از جزيي از سايت ياهو هم استفاده بشه (مثلا فقط از Mail ياهو استفاده بشه.)
اين كار رو ميتونيد از طريق YahooManegment استفاده كنيد (در داخل سايت ياهو هست) البته اگه كسي روش هاي Telnet و FTP رو بلد باشه ميتونه هك كنه و بصورت غير مجاز وارد سايت بشه.
(ماقبل كه از سايت ياهو ديدن ميكردم متوجه اين شدم كه ياهو برنامه YahooManegment رو در دسترس كاربران قرار داده) ** اگه يك ذره هم زبان بلد باشيد ميتونيد پيداش كنيد**
اميدوارم مشكل به همين راحتي كه من گفتم حل بشه!