PDA

View Full Version : يادگیری asp بعد از يادگیری c#؟

sajadjamalian
شنبه 22 آبان 1389, 12:18 عصر
سلام دوستان:
من زبان c# رو تقریبا به طور کامل یادگرفتم و برنامه های زیادی هم تا حالا نوشتم، حالا میخوام asp رو یاد بگیرم، کسی منبع خوبی برای من سراغ داره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

majnun
شنبه 22 آبان 1389, 12:36 عصر
1. استاد خوب
2. کتاب خوب
3. برنامه نویس
4. گوگل

sajadjamalian
شنبه 22 آبان 1389, 13:52 عصر
سلام دوست عزیز:
ممنون از توجهت، ولی من اینارو میدونم و میخوام بدونم چه کتابهایی و ... برای من که زبان c# رو بلد هستم مناسب تر هست، ممنون میشم اگر کسی کمک کنه.

persian_bigboy
شنبه 22 آبان 1389, 16:08 عصر
دوست من ، سلام . ASP 3.0 ؟ منظر شماست ؟!

یا ASP.NET / C#
کتاب خوب در زمینه سی شارپ تحت وب در همین سایت زیاده

mehdi.mousavi
شنبه 22 آبان 1389, 16:18 عصر
سلام دوستان: من زبان C#‎ رو تقریبا به طور کامل یادگرفتم و برنامه های زیادی هم تا حالا نوشتم، حالا میخوام asp رو یاد بگیرم، کسی منبع خوبی برای من سراغ داره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

سلام.
من قبلا نصف و نیمه یه کتاب رو اینجا معرفی کردم (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=944855&postcount=16). بنظرم، این بهترین کتابی هستش که میتونه ASP.NET Web Forms رو به شما آموزش بده. اما اینکه چطور بخواهید با مفاهیم پایه ای وب آشنا بشید، (اینکه Session چیه، وقتی یه URL توی Browser زده میشه دقیقا چه اتفاقی میفته و ...) حقیقتا ایده ای ندارم. ضمنا، لطف کنید و از این پس دیگه ای ASP.NET نگید، ASP. چون ASP امروزه به Classic ASP اشاره میکنه که مطمئنا شما دنبال یادگیری اون نیستید.

موفق باشید.

پاورقی: این تاپیک رو قفل کردم چون تکراری هستش. دوستان کتب دیگه ای نیز در این باب معرفی کرده اند، که با اندکی جستجو می تونید اونها رو در سایت پیدا کنید.