PDA

View Full Version : اجرای خودکار برنامه بهنگام متصل کردن فلش

alimooghashang
شنبه 22 آبان 1389, 17:46 عصر
با سلام
آیا راهی هست که تا فلش را در درگاه USB وارد کردیم بصورت autorun یک فایل اجرایی exe اجرا بشه؟
و این صفحه what do you want to do نیاد!
ببخشید سوال رو اینجا میپرسم
چون جای مناسبی براش پیدا نکردم!

alimooghashang
دوشنبه 24 آبان 1389, 20:18 عصر
یعنی کسی بلد نیست؟ یا راهی نداره؟

Mask
سه شنبه 14 دی 1389, 11:43 صبح
اگه در اون سیستم هدف بتونید یه سری تغییرات بدید میتونید به جای ظاهر شدن اون پنجره یه فایل اجرا بشه و گرنه ویندوز روال عادیش رو امجام میده.

parsidev
سه شنبه 14 دی 1389, 18:13 عصر
سلام به شما دوست عزیز
جواب سوال شما مثبته
هرچند اگه اینترنت رو بگردی هیچی پیدا نمی کنی و برخی سایت ها با استفاده از ابزارهایی چنین امکانی رو فراهم کردن اما من یه راه حل بهتر دارم
ابتدا شما باید دنبال یه کامپیوتر که آلوده به ویروس اتوران است پیدا کنید!!!
درسته کافیه فلشتون رو به این سیستم بزنین و آلوده بشه آنگاه مسدوم آمادست
حالا فلش آلوده رو به سیستم خودتون متصل کنید و قبل از آن مطمئن باشین سیستمتون آنتی ویروس به روز داره
خوب حالا آنتی ویروس به ظور خودکار ویروس موجود در فلش رو از بین می بره اما جنازه اون همچنان باقیه
می تونید وارد فلش بشین و فایل autorun.inf رو باز کنید در داخل اون کدهایی می بینید که فایل ویروس رو اجرا می کنه به جای فایل ویروس کافی مسیر برنامه مورد نظر خودتون رو بنویسید و از این به بعد برنامه مورد نظر شما به راحتی اجرا میشه
بعدا می تونید از فایل autorun.inf برای فلش های دیگه هم استفاده کنید.
روش صد در صد کارا و تست شده
با احترام

farshid_vb
چهارشنبه 18 اسفند 1389, 08:45 صبح
فکر کنم سوال دوستمون چیز دیگری بود
لطفا دقت بفرمائید
:قهقهه:
می خواد یه چی بنویسه که همه بد بخت بشیم و از این به بعد دیگه جرات وصل کردن هیچ فلشی به سیستم خودمون را نداشته باشیم

reza.palang
شنبه 21 اسفند 1389, 11:43 صبح
سلام به شما دوست عزیز
جواب سوال شما مثبته
هرچند اگه اینترنت رو بگردی هیچی پیدا نمی کنی و برخی سایت ها با استفاده از ابزارهایی چنین امکانی رو فراهم کردن اما من یه راه حل بهتر دارم
ابتدا شما باید دنبال یه کامپیوتر که آلوده به ویروس اتوران است پیدا کنید!!!
درسته کافیه فلشتون رو به این سیستم بزنین و آلوده بشه آنگاه مسدوم آمادست
حالا فلش آلوده رو به سیستم خودتون متصل کنید و قبل از آن مطمئن باشین سیستمتون آنتی ویروس به روز داره
خوب حالا آنتی ویروس به ظور خودکار ویروس موجود در فلش رو از بین می بره اما جنازه اون همچنان باقیه
می تونید وارد فلش بشین و فایل autorun.inf رو باز کنید در داخل اون کدهایی می بینید که فایل ویروس رو اجرا می کنه به جای فایل ویروس کافی مسیر برنامه مورد نظر خودتون رو بنویسید و از این به بعد برنامه مورد نظر شما به راحتی اجرا میشه
بعدا می تونید از فایل autorun.inf برای فلش های دیگه هم استفاده کنید.
روش صد در صد کارا و تست شده
با احترام

ای بابا چرا ملتو میپیچونی؟
نوشتن یه فایل اتوران کاره یه خطه
توی اینترنت سرچ کنی میبینی
ولی سوال دوستمون چیز دیگه ای بود