PDA

View Full Version : سوال: اتصال به کامپیوتر از راه دور (از طریق اینترنت)

mehdimdp
شنبه 22 آبان 1389, 21:19 عصر
سلام
وقت همگی بخیر
آقا من میخوام از طریق اینترنت به کامپیوتر منزلمان که دارای اینترنت ADSL می باشد از طریق REMOTE DESKTOP وصل بشم.
لطفا من را راهنمایی کنید.
ضمنا مودم من dlink هستش و همچنین تنظیمات dmzو Virtual Servers را انجام داده ام ولی به هیچ طریق نمی توانم از طریق اینترنت به کامپیوتر منزل کانکت بشوم.
باتشکر و سپاس فراوان

razeghi_loved
شنبه 22 آبان 1389, 22:07 عصر
IP سیستم مورد نظر استاتیک هست؟
اگر نباشه نمی تونی
از برنامه های جانبی استفاده کن تو همین بخش کلی در موردش حرف زده شد

mehdimdp
یک شنبه 23 آبان 1389, 10:53 صبح
بله ip استاتیک هستش
من میخوام بدون استفاده از هیچ نرم افزار جانبی دیگه این کار رو انجام بدم. فقط با remote desktop

hraeissi
یک شنبه 23 آبان 1389, 11:34 صبح
بله ip استاتیک هستش
من میخوام بدون استفاده از هیچ نرم افزار جانبی دیگه این کار رو انجام بدم. فقط با remote desktop

بسته به نوع اینترنت و نوع اتصال به اینترنت سیستم فوق دارد .
با داشتن تنها IP این امکان وجود نخواهد داشت عوامل دیگری هم وجود دارد

mehdimdp
یک شنبه 23 آبان 1389, 12:55 عصر
لطفا به جای توضیحات اضافه راه حل ارائه بدید
تنظیماتی که باید روی مودم Adsl انجام داد چه چیزهایی هستند؟
من خودم dmz host و Virtual Servers را انجام داده ام ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده ام .
لطفا به طور شفاف من را راهنمایی کنید.
باتشکر

newvadood
پنج شنبه 02 دی 1389, 14:22 عصر
ip استاتیک روی خود کامپیوتر گذاشته اید یا روی راوتر adsl؟
تصور می کنم ip را بر روی راوتر تنظیم کرده اید و کامپیوتر شما از طریق NAT به اینترنت وصل می شود. در این صورت باید روی راوتر adsl تنظیمات انجام دهید که ترافیک ورودی را به pc شما forward کند.

hraeissi
شنبه 04 دی 1389, 21:25 عصر
لطفا به جای توضیحات اضافه راه حل ارائه بدید
تنظیماتی که باید روی مودم Adsl انجام داد چه چیزهایی هستند؟
من خودم dmz host و Virtual Servers را انجام داده ام ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده ام .
لطفا به طور شفاف من را راهنمایی کنید.
باتشکر

متاسفانه چون توضیحات من با مطالب اضافه همراه خواهد بود از پاسخ دادن خودداری می کنم

موفق باشید

sam_lenon
دوشنبه 06 دی 1389, 19:54 عصر
با سلام

دوست عزیز برای انجام عملیات ریموت دسکتاپ شما به یک آی پی VAlid نیاز داری و این درست همون مشکل شماست چون آی پی که مودم ما از ISP می گیره یک INAVALID آی پی است.
اما من فکر کنم شما اگر بتونید یک اتصال VPN به کامپیوتر مورد نظر بزنید بتونید به اون دستگاه ریموت کنید ، فکر کنم اینجوری بشه.

shervin_agh67
چهارشنبه 15 دی 1389, 01:15 صبح
پورت 3389 رو از روتر به سیستمت فوروارد کن تا وصل بشی. فکر کنم طریقه فروارد کردنم بلد باشی. هموم virtual servere که خودت گفتی . اگه جواب نداد فایروالتو خاموش کن.