PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات یک فیلد در صفحه دیگر

1365311
یک شنبه 23 آبان 1389, 01:31 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده می خوام برای موسسه خیریه امکان پرداخت آنلاین کمکهای مردمی رو راه اندازی کنم
مشکل بنده اینکه چطور اطلاعات فرم یک( منظورم فقط مبلغ پرداختیه) در صفحه دوم داخل پارامتر value نمایش داده بشه؟
مانند سایت خیریه بنت رسول (http://www.bentolrasool.org/Saman.aspx)

<input type="text" id="Amount" name="Amount" value="" />
<input type="hidden" id="MID" name="MID" value="00025004-02" />
<input type="hidden" id="ResNum" name="ResNum" value="603" />
<input type="hidden" id="RedirectURL" name="RedirectURL" value="http://www.yahoo.com/" />
<input name="B1" value="Send" type="submit" />

با تشکر

majnun
یک شنبه 23 آبان 1389, 01:44 صبح
در مورد query string سرچ کن و session

maxpayn2
یک شنبه 23 آبان 1389, 10:12 صبح
به نظر من برای مبلغ از query string استفاده نشه بهتره همون session خوبه ، مقدار مبلغ رو بریز تو session و تو صفحه مورد نظر session رو بخون

1365311
یک شنبه 23 آبان 1389, 12:13 عصر
با سلام
و ممنون از جوابتون
بنده اطلاعات چندانی در مورد session ندارم اگه لطف کنید یه منع معرفی کنید( تو اینترنت سرچ کردم منبع درست حسابی پیدا نکردم) و یا در صورت داشتن نمونه دستورات session تو این پست قرار بدید ممنون می شم
با تشکر

maxpayn2
یک شنبه 23 آبان 1389, 14:13 عصر
نوشتن در session :

Session["name"] = "maxpayn2";

نمایش اطلاعات session :

Label1.Text = Convert.ToString(Session["name"]);

Kia_MLS
یک شنبه 23 آبان 1389, 14:37 عصر
با سلام
و ممنون از جوابتون
بنده اطلاعات چندانی در مورد session ندارم اگه لطف کنید یه منع معرفی کنید( تو اینترنت سرچ کردم منبع درست حسابی پیدا نکردم) و یا در صورت داشتن نمونه دستورات session تو این پست قرار بدید ممنون می شم
با تشکر

سلام
دوست عزیز برای کار با Session سه عمل رو باید بلد باشی
1- اضافه کردن به Session
2- خواندن از Session
3- حذف کردن از Session

مثال برای مورد 1:

object Value = "SomeThing";
Session.Add("ValueName", Value);

مثال برای مورد 2:

object Value = Session["ValueName"] as object;

مثال برای مورد 3:

Session.Remove("ValueName");

البته در مواردی هم نیاز هست که کل اطلاعات Session رو حذف کنید، مثل زمان خروج از سایت
مثال:

Session.Clear();

موفق باشی

1365311
یک شنبه 23 آبان 1389, 15:18 عصر
با سلام خدمت دوستان بزرگوار و ممنون از جوابشون
از دوستان مهندسم عذرخواهی می کنم چون بنده تو این زمینه مبتدیم و سوالات پیش پا افتاده رو می پرسم .

ابتدا باید یه فیلد اطلاعاتی تو صفحه اول درست کنم که کل اطلاعات اولیه نام و غیره + مبلغ پرداختی رو به ایمل مشخص شده بفرسته که کلا این کار رو با اسکریپت ایمیل سیگما ( به زبان php البته صفحه فیلدها رو میشه با زبان asp نوشت و فقط وظیفه ارسال به ایمیل و ارسال کاربر به صفحه دوم به عهده قسمت php کد هست) می توان انجام داد. بعد از ارسال به ایمیل، اسکریپت فوق کاربر رو به صفحه دوم که کد های اتصال به بانک تو اون قسمت قرار دارن، می فرسته که در صورت تائید کاربر به بانک مقصد منتقل میشه
خوب حالا باید کدهایی که جناب Kia_Mls فرمودن رو تو تا جایی که من فهمیدم باید کد مثال یک رو تو صفحه اول که اطلاعات رو از کاربر دریافت می کنه قرار بدم و درصفحه دوم کدهای دوم و سوم رو ؟
دوستان اگه لطف کنن توضیحات کامل بدن ممنون می شم.
با تشکر