PDA

View Full Version : کپی کردن متن از تکست باکس

moslem_f
یک شنبه 23 آبان 1389, 00:51 صبح
سلام دوستان خسته نباشید من یه برنامه نوشتم یه فرم دارم یه عکس رو فرم هست و وقتی رو عکس کلیک می کنی رو یه تکست باکس در فرم می نویسه سلام و می خوام یه دکمه بزارم و وقتی رو دکمه کلیک کردن هر چی داخل این تکست باکس هست رو برام کپی کنه تو کلیپ برد یعنی کپی بشه تو حاظفظه از اساتید می خوام کمکم کنن ممنونم . :قلب:

vb2005
یک شنبه 23 آبان 1389, 06:40 صبح
Clipboard.SetText = Text1

محسن شامحمدی
یک شنبه 23 آبان 1389, 09:36 صبح
Clipboard.SetText = Text1

البته درستش اینه

Clipboard.SetText text1.Text

vbhamed
یک شنبه 23 آبان 1389, 10:59 صبح
سلام

البته حتما بايد قبلش دستور زير رو بنويسيد وگرنه اگر كليپ بورد خالي نباشه چيزي توش كپي نميشه

Clipboard.Clear

moslem_f
یک شنبه 23 آبان 1389, 11:36 صبح
از دوستان گلم ممنونم که جواب منو به این زودی دادن از شما خواهش می کنم اگر میشه حالا بگین چه طوری می تونم یه دکمه رو فرم بزار که وقتی مقداری در تسکت بود با کلیک در دکمه مقدار عدد و حروف نوشته شده در تکست یک پاک بشه ممنونم از لطف شما ( برادر گلم وی بی احمد و 091111 و وی بی 2005 ممنونم :تشویق:

Javad-2010
یک شنبه 23 آبان 1389, 11:50 صبح
دوست عزیز؛
در رویداد کلیک کد زیر را وارد کن:

Text1.Text = ""

moslem_f
یک شنبه 23 آبان 1389, 12:24 عصر
بردر های گلم معذرت میخوام مزاحم میشم اگر بخوام رو فرمم که استاندارد اگزه هست یه کمبو باکس بزارم یا لیست باکس که می خوام وقتی زبانه کمبو و یا لیست باکس رو باز کردن 20 تا عکس بند انگشتی کوچیک دیده بشه که روی هر کدوم کلیک کردی و در ارجعیت قرار گرفت طوری کد نویسی کنی که مثل اسمایل های یاهو یه کدی داخل همون تکست بزاره مثلا عکس یا همون ایکون کوچیک گل تو لیست یا کمبو باشه بعدش که رو گل قرار دادی کد گل رو در تکست با کس قرار بده . ممنونم از لطف شما

xxxxx_xxxxx
دوشنبه 24 آبان 1389, 23:14 عصر
سلام،
لطفاً از مطرح کردن چند سؤال در یک تاپیک جداً خودداری کنید.
با تشکر. تاپیک قفل شد/