PDA

View Full Version : outgoing traffc نامعقول...

حسین فلاحی
یک شنبه 23 آبان 1389, 04:52 صبح
سلام.

با بررسی Network monitoring نرم افزار Kaspersky internet security به چیز عجیبی برخوردم.

أخیرا outgoing traffic من خیلی زیاد شده. من در حدود 4 ساعت در حدود 11MB ، outgoing داشتم.
و کل دیروز در حدود 61MB.
این کمی مشکوک نیست؟ حجم بیشترش هم توسط internet explorer و host process for windows services فرستاده شده.

http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=60221&d=1289696035
تشکر )/

razeghi_loved
یک شنبه 23 آبان 1389, 07:59 صبح
در عکسی که شما گذاشتید همه چی معمولی هست هر دریافتی یه ارسالی هم داره نمی شه فقط دانلود داشته باشید ولی آپلود نداشته باشید به طور مثال اگر از یک سایت 100 مگ دانلود کنی باید چیزی حدود 10 تا 20 مگ آپلود داشته باشی البته اینی که می گویی internet explorer و host process for windows servicesاز اینها هم آپلود داری یکمی مشکوک هست چرا تو عکس نزاشتی؟

hraeissi
یک شنبه 23 آبان 1389, 11:33 صبح
معمولاً در این موارد سیستم شما دارای WORM است

بهتره چک کنیدش

حسین فلاحی
یک شنبه 23 آبان 1389, 12:25 عصر
در عکسی که شما گذاشتید همه چی معمولی هست هر دریافتی یه ارسالی هم داره نمی شه فقط دانلود داشته باشید ولی آپلود نداشته باشید به طور مثال اگر از یک سایت 100 مگ دانلود کنی باید چیزی حدود 10 تا 20 مگ آپلود داشته باشی البته اینی که می گویی internet explorer و host process for windows servicesاز اینها هم آپلود داری یکمی مشکوک هست چرا تو عکس نزاشتی؟
من با شما موافقم مگر در این مورد.
در همون عکسی که گذاشتم internet download accelerator در حدود 230MB دانلود داشته ولی 230KB آپلود. پس نباید در اون حد outgoing داشته باشه.
داخل عکس در لیست هر دوی اینها هم هستند.

معمولاً در این موارد سیستم شما دارای WORM است

بهتره چک کنیدش
با تشکر از شما.
اما چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

تشکر از همه عزیزان.