PDA

View Full Version : ساخت فایل exe

na3er-faraji
جمعه 14 مرداد 1384, 08:09 صبح
آقا این ترجان ها چطوری یه فایل exe داخل خود برنامه می سازند . مثلا دیدید این ساب سون رو که کاربر بعد از اینکه تنظیمات رو انجام داد یک فایل اگزه ساخته میشه . کسی میدونه چطوری میتونم اینکار رو بکنم

javad_esmaily
شنبه 15 مرداد 1384, 12:31 عصر
من یک کامپوننت دارم که میشه باهاش فایل exe ساخت، در واقع یک کامپایلر. الان نمی دونم کجا گذاشتمش اگه پیداش کردم برات میذارمش اینجا.

na3er-faraji
یک شنبه 16 مرداد 1384, 11:11 صبح
یعنی با دستورات وی بی نمیشه

mehrzad007
یک شنبه 16 مرداد 1384, 16:43 عصر
فک نکنم با دستورات وی بی بشه این کار رو انجام داد . و فکر نکنم که اون برنامه ها فایل اجرایی رو از نوع کام÷ایل کنند اونا به نظرم فقط متغییر های فایل رو عوض می کنند . قبلا خیلی در این مورد سوال کردم اما به نتیجه ای نرسیدم . فقط یه سورس دلفی بهم دادند که اگه ÷یدا کردم برات می زارم اگه نه هم فک کنم از آقای مشاطان گرفتم باید دست به دامن اون شد

na3er-faraji
دوشنبه 17 مرداد 1384, 08:56 صبح
آقا همین متغیر ها رو هم بشه تغییر داد خیلی باحاله . آقا خواهش میکنم یه نفر کمک کنه . کارم بدجور گیره

dr_g
دوشنبه 17 مرداد 1384, 11:46 صبح
با سلام
بحث ساختن فایل EXE توی تاپیکهای قبلی مطرح شده بود.این برنامه رو هم یکی از دوستان معرفی کردن.از سایت http://www.pscode.com تهیه شده است
این برنامه در واقع یک زبان برنامه نویسی هست.که با VBنوشته شده است

na3er-faraji
سه شنبه 18 مرداد 1384, 09:51 صبح
دمت گرم آقا . رفتم تستش کنم

PalizeSoftware
سه شنبه 18 مرداد 1384, 10:59 صبح
ببینید دوستان، ساخت یک فایل اجرایی کار سختی نیست، منتها برنامه‌نویسی با پارامترهایی درگیر هست که کار رو خیلی مشکل و طاقت‌فرسا می‌کنه. از جمله مشخصات هدر فایل، نوع سیستم عامل، و ...

برنامه‌هایی نظیر ساب‌سون، در واقع بخشی از درون فایل رو که مربوط به تنظیمات است و برای مصارف مشخصی درنظر گرفته شده است رو تغییر می‌دهند. یعنی با ساختار از قبل مشخصی فلان اسم رو در بایت nام قرار می‌دهند و به همین منوال تا آخر.
اگر شما تنظیمات رو درون بخش Recource‌از فایل قرار بدهید کار شما تقریبا ساده می‌شه. چون این بخش در انتهای قایل قرار داره و راحت می‌تونه بدون اینکه کد اجرایی رو دچار تغییر کنه به شما در نگهداری تنظیمات کمک کنه.

توابع Resource API‌ رو ببینید.

sohrab o
سه شنبه 11 بهمن 1384, 15:22 عصر
مرسی خیلی جالب بود