PDA

View Full Version : سوال: سیستم آزمون گیر

akbarg64
دوشنبه 24 آبان 1389, 21:06 عصر
سلام خسته نباشید .من میخوام یه سیستم ازمون گیر بسازم که معلم توی سیستمش سوال طرح کنه و موقعی که کارش تموم شد و ذخیره کرد یه فایل جدید درست بشه اونو بده به دانش آموزش که جواب بده بعد از جواب دادن هم بهش نمره بده.البته نمیخوام تحت شبکه باشه.چون اونو ساختم اما گیر دادن .ممنون میشم راهنماییم کنید.

javadt
دوشنبه 24 آبان 1389, 21:16 عصر
راهي كه به ذهن من مي رسه اينه شايد راه هاي بهتري هم باشه:
اگر نبايد تهت شبكه باشه مي تونه معلم سوال هاش رو طرح كنه و بهد توسط برنامه يك خروجي توليد كنه مثلا xml يا txt يا ini كه شامل سوالات و گزينه صحيح باشه براي امنيت بيشتر مي تونيد محتويات فايل رو كد كنيد
بعد برنامه دانش آموز بتونه اين فايل رو ايمپورت كنه و ديدكد كرده و بر اساس اون سوالات رو به كاربر نشون بده براي نمره هم يا به دانش آموز نشون بده يا بصورت يك فايلي روي سيستم ثبت كنه كه معلم بتونه بخونش

akbarg64
دوشنبه 24 آبان 1389, 21:49 عصر
ممنون.یه نمونه ای ندارین؟؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟؟؟؟

javadt
دوشنبه 24 آبان 1389, 22:57 عصر
بفرما دوست عزيز يك نمونه ساده برات درست كردم

akbarg64
چهارشنبه 26 آبان 1389, 20:19 عصر
سلام.ممنون دوست عزیز.اما اینکه دانش آموزه یه کم فکرشو بکار بندازه میتونه جواب ها رو بدست بیاره.میفهمه چه کلکی سوار کردیم.اونوقت معلمه یقه ما رو میگیره.طرح دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟؟؟؟؟؟؟البته خوب بود بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

akbarg64
سه شنبه 09 آذر 1389, 18:59 عصر
سلام مجدد.دوستان من در ساخت این برنامه میخوام دیتا گریدم یه دونه از رکورد ها رو نشون بده و با یه دکمه رکورد های رو نشون بده.یعنی یکی یکی نشون بده.چطوری اینکار رو بکنم.لطفا کمک کنید.ممنون.

akbarg64
سه شنبه 09 آذر 1389, 19:02 عصر
سلام مجدد.دوستان من توی ساخت این برنامه به یه مشکل برخوردم اونم اینکه میخوام دیتا گریدم رکورد ها رو یکی یکی نشون بده و با یه دکمه بره به رکورد های بعدی.ممنون میشم کمک کنید.