PDA

View Full Version : سوال: SQL Server 2005 در شبکه Wireless

iceboy2026
سه شنبه 25 آبان 1389, 15:54 عصر
با سلام
من SQL Server 2005 در یک کامپیوتر در شبکه Wireless دارم ولی نمی توانم از کامپیوتر دیگر به SQL دسترسی داشته باشم ، در واقع Connection string را نمی دانم.
اگر ممکن است نحوه Configure کردن SQL Server 2005 در شبکه را توضیح دهید ممنون میشم چون هر کاری می کنم Connection برقرار نمیشه!!!!!

masoudmmd
سه شنبه 25 آبان 1389, 19:17 عصر
دو حالت وجود داره 1-با رمز 2-بدون رمز البته منظور از رمز رمزی هست که موقع نصب روی sql گذاشته باشی و رمز وایرلس منظورم نیست .
مهم اینه که تو توی این شبکه وایرلس که داری بتونی کامپیوتر هارو ببینی . یا به قولی بتونی یه چیزی شیر کنی که هردو کامپیوتر بتونن باهم ببیننش . حالا اگه تا اینجاش حله من واست این دو نوع کانکشن رو اینجا میزارم .
1-با رمز فقط گزینه های روبرو رو تغییر بده : computer name , database name , password

conection string="workstation id='comuter name';packet size=4096;user id='sa';password='password';data source='computer name';initial catalog='database name';persist security info=False";
2-بدون رمز
که فقط computer name , database name رو تغییر میدی .
conection string = "workstation id='computer name';packet size=4096;integrated security=SSPI;initial catalog='database name';persist security info=False";