PDA

View Full Version : سوال: مشکل در My Project

libral
سه شنبه 25 آبان 1389, 19:57 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم و مدتها بود که سراغش نرفتم، الان که بازش میکنم تو solution قسمت My project همه گزینه های داخلش warnning شده، در واقع از مسیر برنامه حذف شده،
لطفا راهنماییم کنید، ممنون.

sh2007
سه شنبه 25 آبان 1389, 20:29 عصر
احتمال داره ديتاست وبايندهاي انجام شده به فرم ازهم گسسته باشه اين موردهاروچك كن

mahdi1373
چهارشنبه 26 آبان 1389, 09:18 صبح
با دیتابییس هم کار میکنه؟

libral
سه شنبه 02 آذر 1389, 22:46 عصر
data set رو چک کردم، مشکلی نداره

libral
سه شنبه 02 آذر 1389, 22:47 عصر
منظورتون چیه که با data base کار میکنه؟؟؟

mansourii
سه شنبه 02 آذر 1389, 23:15 عصر
منظور دوستان اينكه Program شما داري DataBase بوده؟

اگه بوده اين Warning ها براي اونه . MainDB_File يا همون MDF رو Attach كنيد مشكل انشالله حل ميشه!

omid-vbAuto
چهارشنبه 03 آذر 1389, 00:33 صبح
در پی پاسخ دوستان:

به نظر من این ایرادها دو منشاء داره:

1-از دیتا بیس استفاده کردی.اونهم رشته اتصالتو دستی دادی
ف به همین خاطر ایراد می گیره.

2-بعضی از فایلات مثلا یه عکس که تو برنامه ازش استفاده کردی ویا هر چیزه دیگه از طریق دسترسی مستقیم پاک شده.

alimanam
چهارشنبه 03 آذر 1389, 00:44 صبح
با سلام

به نظر من این ایرادها دو منشاء داره:

1-از دیتا بیس استفاده کردی.اونهم رشته اتصالتو دستی دادی
ف به همین خاطر ایراد می گیره.

2-بعضی از فایلات مثلا یه عکس که تو برنامه ازش استفاده کردی ویا هر چیزه دیگه از طریق دسترسی مستقیم پاک شده.

عجب حالا چه ربطی به فتح خرمشهر داشت امید جان ؟

اولی که خیلی باحال بود و اما دومی تنها در صورتی درسته که اون عکس جزو Resource باشه و اگه به صورت Local به فرم برنامه ست شده باشه اگه پاکم شده باشه مشکلی پیش نمیاد .

و اما مشکل شما دوست عزیز :

من که متوجه نمیشم منظور شما از My project همه گزینه هاش پاک شده چیه !!! آخه My project در واقع جیزی به غیر از یه Shortcut نیست روش یه دبل کلیک کنی متوجه میشی !!! احتمالا شما قسمت References رو میفرمائین درسته ؟

libral
یک شنبه 07 آذر 1389, 23:19 عصر
نه دوست عزیز، References برنامم مشکلی نداره، در قسمت solution برنامه اگه دقت کنید یه پوشه به اسم my project هست

libral
یک شنبه 07 آذر 1389, 23:26 عصر
در پاسخ به شما باید بگم بله برنامم Data Base داره و برای اتصال از
(Public con As New SqlConnection("Data Source=.\sqlexpress;Initial Catalog=DB_ESTATE;Integrated Security=True

استفاده کردم

alimanam
دوشنبه 08 آذر 1389, 17:54 عصر
با سلام

نه دوست عزیز، References برنامم مشکلی نداره، در قسمت solution برنامه اگه دقت کنید یه پوشه به اسم my project هست

دوست عزیز به اون نمیگن پوشه اون جایی که شما میگین در واقع اگه خودتون دقت کنن متوجه میشین یه شرتکات بیشتر نیست . ( فقط کافیه دبل کلیک کنی متوجه میشین که تنظیمات پروژه رو باز میکنه فقط همین )

در پاسخ به شما باید بگم بله برنامم Data Base داره و برای اتصال از
(Public con As New SqlConnection("Data Source=.\sqlexpress;Initial Catalog=DB_ESTATE;Integrated Security=True

استفاده کردم

شما اگه به جای یه Database از 10 تا Database هم استفاده کنین تا وقتی که پروژه رو ران نکنین نباید Error بده ( با فرض بر اینکه بانک اطلاعاتی به صورت فیزیکی به پروژه اضافه نشده باشه ) .

شما یه عکس از اون Error که میگین رو در اینجا بزارین تا بیشتر بشه راهنمایتون کنیم . موفق باشید .