PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد چاپ فرم با چاپگر سوزنی

unknown87s
سه شنبه 25 آبان 1389, 23:50 عصر
سلام دوستان عزیز
من میخوام تو رویداد load یک فرم کدی بنویسم که اطلاعات توی اون فرم که چند تا لیبل و تکست باکس هست از طریق چاپگر سوزنی (کاغذهای رولی در ابعاد بلیط) چاپ بشن
خیلی سرچ کردم و لی چیزی پیدا نکردم
الآن فقط گیر همینم:ناراحت:
ممنون میشم کمکم کنین..:لبخندساده:

علیرضا حسن زاده
چهارشنبه 26 آبان 1389, 12:07 عصر
میتونی از کریستال ریپورت استفاده کنی کارش هم خیلی راحته
روش سخت هم استفاده از PrintDocument هست که توصیه نمی کنم چون کریستال برای همچین کارهای رووتینی خلی سر راسته

unknown87s
چهارشنبه 26 آبان 1389, 14:59 عصر
میتونی از کریستال ریپورت استفاده کنی کارش هم خیلی راحته
روش سخت هم استفاده از PrintDocument هست که توصیه نمی کنم چون کریستال برای همچین کارهای رووتینی خلی سر راسته

دوست عزیز، یادم رفت بگم من از vs 2010 ultimate استفاده می کنم که کریستال ریپورت نداره
حالا اگه نمونه کدشو بذارید، به 2008 کانورت می کنمش، البته اگه بشه..

محسن شامحمدی
چهارشنبه 26 آبان 1389, 20:51 عصر
اصل پست توسط Mahdi.Kiani (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=47458)

1) در فایل کریستال ریپورت مربوطه (مثلا CrystalRepoert1) در پنجره Field Explorer روی گزینه ParameterFields کلیک راست کنید و با گزینه New یک فیلد جدید بسازید (مثلا testParam)
2) یک عدد CrystalReportViewr میذارین روی فرمتون (به مقدار لازم). مثلا CrystalReportViewer1

3) خاصیت reportSource مربوط بهCrystalReportViewer1 را روی CrystalRepoert1 تنظیم کنید
4) با کد زیر می تونین مقدار testParam را ست کنید
کد:
CrystalReport11.SetParameterValue("testParam", pVal);
به جای pVal هم مقدار مورد نظرتون را میذارین
5) دیگه ساده تر از این نمیشد گفت

و در آخر از گزارشتون پرینت می گیرید.

unknown87s
پنج شنبه 27 آبان 1389, 09:44 صبح
اصل پست توسط Mahdi.Kiani (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=47458)

1) در فایل کریستال ریپورت مربوطه (مثلا CrystalRepoert1) در پنجره Field Explorer روی گزینه ParameterFields کلیک راست کنید و با گزینه New یک فیلد جدید بسازید (مثلا testParam)
2) یک عدد CrystalReportViewr میذارین روی فرمتون (به مقدار لازم). مثلا CrystalReportViewer1

3) خاصیت reportSource مربوط بهCrystalReportViewer1 را روی CrystalRepoert1 تنظیم کنید
4) با کد زیر می تونین مقدار testParam را ست کنید
کد:
CrystalReport11.SetParameterValue("testParam", pVal);
به جای pVal هم مقدار مورد نظرتون را میذارین
5) دیگه ساده تر از این نمیشد گفت

و در آخر از گزارشتون پرینت می گیرید.

ممنونم از شما،
ولی می شه ی نمونه کد رو بذارین واسم

علیرضا حسن زاده
پنج شنبه 27 آبان 1389, 10:04 صبح
نیازی به نمونه کد نیست شما در مورد ارسال پارامتر به Crystal جستجو کنید مشکلتون حل میشه در مورد کریستال مربوط به Vs2010 هم باید به صورت جداگانه دانلود کنید بازم اگه جستجو کنید تو همین تاپیک لینک دانلودش موجوده