PDA

View Full Version : دسترسي به اجزا داخل master page در داخل صفحات

gama118
چهارشنبه 26 آبان 1389, 09:51 صبح
من داخل مستر پيجم يه ليبل گذاشتم حالا اين مستر پيج تو صفحات سايت استفاده كردم و مي خوام تو فرم لود صفحاتم اون ليبل داخل مستر پيج رو پر كنم
مكان داره؟ دستورش چيه؟

حامد مصافی
چهارشنبه 26 آبان 1389, 10:43 صبح
(master as MasterPage).Label1

pedram_ns
چهارشنبه 26 آبان 1389, 11:30 صبح
Dim lbl As Label = TryCast(Page.Master.FindControl("ای دی لیبل"), Label)
lbl.Text = "متن مورد نظر"

roomezonline
چهارشنبه 26 آبان 1389, 14:19 عصر
Dim lbl As Label = TryCast(Page.Master.FindControl("ای دی لیبل"), Label)
lbl.Text = "متن مورد نظر"

در تکمیل حرف دوستمون حتمات ایدی لیبل همون ایدی لیبل مستر پیج باشه

icegirl_f2r
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 18:53 عصر
سلام
یه مشکلی که واسه من پیش اومده اینه که من توی مستر پیج ام یه گرید ویو دارم که بنا به هر صفحه ای که باید لود بشه این گرید ویو پر میشه.
یه راهی که استفاده کردم وقتی صفحه ای که با این مستر لود میشه query string داشته باشه و مشخص کنه که الان فلان صفحه لود شده و تو مستر بعد از بررسی این query گرید ویو را پر میکنه. اما مشکل من اینجاست که وقتی گرید ویو را پر میکنه هیچ چی نشون نمیده حتی breakpoint هم گذاشتم دیدم گرید را بایند میکنه اما چیزی نشون نمیده. حالا شما میگین من از چه راهی برم. لطفا راهنمایی کنید.
از این طریق هم که کنترل را پیدا کنیم و بعد بهش مقدار بدیم هم رفتم اما فقط گزینه databinding را داره یعنی من نمی تونم datasource اون را مشخص کنم.
یه راه حل بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم.

mehdima
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 10:50 صبح
سلام
یه مشکلی که واسه من پیش اومده اینه که من توی مستر پیج ام یه گرید ویو دارم که بنا به هر صفحه ای که باید لود بشه این گرید ویو پر میشه.
یه راهی که استفاده کردم وقتی صفحه ای که با این مستر لود میشه query string داشته باشه و مشخص کنه که الان فلان صفحه لود شده و تو مستر بعد از بررسی این query گرید ویو را پر میکنه. اما مشکل من اینجاست که وقتی گرید ویو را پر میکنه هیچ چی نشون نمیده حتی breakpoint هم گذاشتم دیدم گرید را بایند میکنه اما چیزی نشون نمیده. حالا شما میگین من از چه راهی برم. لطفا راهنمایی کنید.
از این طریق هم که کنترل را پیدا کنیم و بعد بهش مقدار بدیم هم رفتم اما فقط گزینه databinding را داره یعنی من نمی تونم datasource اون را مشخص کنم.
یه راه حل بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز
شما میتونید از تبدیل به صورت زیر استفاده کنید:

GridView gridview =this.Form.FindControl("GridView1") as GridView;