PDA

View Full Version : یک سوال در مورد Windows Application هایی که با Data set در شبکه کار میکنند؟؟؟

یاسر بیرقی
شنبه 15 مرداد 1384, 14:51 عصر
با سلام خدمت تمامی عزیزان .
با توجه به اینکه Dataset بعد از یک بار Fill شدن می تواند به صورت Off line با Data ها کار کند و سپس data ها را در بانک اطلاعاتی Update کند در صورتی که دو Client با هم data ها را در Data set خود Fill کنند بعد از اینکه بخواهند بانک را Update کنند (هر کدام اعمال متفاوت روی Data انجام داده اند) Data Base به چه صورت خواهد شد ؟ ایا در این حالت (Data Set در شبکه) باید کار خاصی انجام داد (از Method یا Property خاصی استفاده نمود)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

habedijoo
شنبه 15 مرداد 1384, 17:42 عصر
سلام به همه
من این سوال رو بصورت کامل در قسمت SQl Server پرسیدم و له اون جواب هم دادند . برو اونجا

mehrdotnet
شنبه 15 مرداد 1384, 22:03 عصر
سلام
اگر دیتای شما حالت تمام شدنی و محدود داشته باشه باید یکی از سیستم های Holding رو استفاده کنین
به طور مثال اگه یک برنامه برای رزرو بلیط هواپیما می نویسین یا اگه برنامتون یه برنامه فروش هستش باید داده مورد استفاده کاربر Hold بشه تا اختلال منطقی در سیستم پیش نیاد.

یاسر بیرقی
یک شنبه 16 مرداد 1384, 10:08 صبح
با عرض سلام خدمت شما دوستان و تشکر از شما
من قسمت Sql Server را خوندم ولی مگه فقط با Exeption Handling می شه این کار را کرد ، اصلا نمیتونم تصور کنم که چطور باید Handel کنم . اخه اگه یه parent حذف بشه بعد Child........!!!!!!!!!!!!!
اگه براتون امکان داره در مورد Holding کمی توضیح بدین . با تشکر.