PDA

View Full Version : سوال: نحوه قرارگرفتن فرم

laia56
پنج شنبه 27 آبان 1389, 18:08 عصر
با سلام و وقت بخيري براي همه دوستان
مشكلي دارم درمورد نحوه نمايش فرم
به اينصورت كه هربار كه فرم مورد نظر باز ميشود به يك صورت است يكبار نصفه است يكبار اصلا ديده نميشود يعني فقط گوشه سمت راست آن مشاهده ميشود يكبارهم بصورت درست نشان داده ميشود با گزينه هاي (AUTOCENTER -AUTO RISIZ-FIT TO)
هم هرچه كار كردم به جواب دلخواه كه نمايش كل فرم باشد نرسيدم اگر دوستان لطف كنند راهنمايي كنند ممنون ميشوم

id1385
پنج شنبه 27 آبان 1389, 19:39 عصر
با سلام
فایلت رو با فرمت 2003 ارسال کن تا دوستان هم ببینند

یک نمونه فرم که نه page down , up و یا با ctrl+a جابجا نمی شود را برای شما ارسال کزدم

http://www.mytabligh.com/acpi/3.PNG

موفق باشید

laia56
پنج شنبه 27 آبان 1389, 20:01 عصر
با روش شما هم نشد اينهم نمونه

ali190
پنج شنبه 27 آبان 1389, 20:26 عصر
سلام

با روش شما هم نشد اينهم نمونه

سلام من فایلتون رو دانلود کردم
مشکل رو متوجه نشدم
اگر میشه بیشتر توضیح بدید

laia56
جمعه 28 آبان 1389, 13:24 عصر
مسئله ایجاست وقتی چندین بار برنامه باز و بسته میشود اونوقت فرم به شکلهای مختلف رویت میگردد و شکل ثابت خودرا از دست میدهد

microprolog-p96s
جمعه 28 آبان 1389, 15:32 عصر
با سلام و وقت بخيري براي همه دوستان
مشكلي دارم درمورد نحوه نمايش فرم
به اينصورت كه هربار كه فرم مورد نظر باز ميشود به يك صورت است يكبار نصفه است يكبار اصلا ديده نميشود يعني فقط گوشه سمت راست آن مشاهده ميشود يكبارهم بصورت درست نشان داده ميشود با گزينه هاي (AUTOCENTER -AUTO RISIZ-FIT TO)
هم هرچه كار كردم به جواب دلخواه كه نمايش كل فرم باشد نرسيدم اگر دوستان لطف كنند راهنمايي كنند ممنون ميشوم

سلام دوست عزیز
شما اوتو رسایز و اوتو سنتر را باید yesباشه و default view فرم هم باید Single Form و اگه که مشکل حل نشد باید این دو خاصیت رو هم yes تنظیم کنی ، pop up , modal در برگه other .
فایلت رو هم دانلود کردم ببینم میشه درستش کرد یا نه .
انشاالله که مشکل حل بشه .