PDA

View Full Version : مخفی شدن CheckBox

rezamahdizadeh
شنبه 29 آبان 1389, 12:39 عصر
در یک فرم یک TextBox و یک CheckBox دارم وقتی که TextBox کامپوننت فعال است یعنی ماوس در داخل آن است و برای تغییر زبان جهت ورود رشته در داخل TextBox از انگلیسی به فارسی ALT+SHIFT را می گیرم CheckBox محو می شود و تا زمانی که ماوس روی جایی از فرم که CheckBox در آن بوده محو است و با رفتن ماوس روی آن ناحیه دوباره ظاهر می شود. آیا می شود این مشکل را حل کرد خیلی غیر منطقی است که این اتفاق می افتد.

AliReza Vafakhah
شنبه 29 آبان 1389, 13:28 عصر
در یک فرم یک TextBox و یک CheckBox دارم وقتی که TextBox کامپوننت فعال است یعنی ماوس در داخل آن است و برای تغییر زبان جهت ورود رشته در داخل TextBox از انگلیسی به فارسی ALT+SHIFT را می گیرم CheckBox محو می شود و تا زمانی که ماوس روی جایی از فرم که CheckBox در آن بوده محو است و با رفتن ماوس روی آن ناحیه دوباره ظاهر می شود. آیا می شود این مشکل را حل کرد خیلی غیر منطقی است که این اتفاق می افتد.

از Skin در نرم افزارتون استفاده می کنید؟

rezamahdizadeh
شنبه 29 آبان 1389, 15:27 عصر
از skin استفاده نمی کنم

Felony
شنبه 29 آبان 1389, 22:20 عصر

نباید همچین مشکلی پیش بیاد ، تو یه برنامه جدید یه EditBox و CheckBox بزارید و ببینید همین مشکل رو داره ؟ اگر نداشت کدهای برنامه خودتون رو بررسی کنید یا یه نمنونه برنامه که این مشکل رو داره قرار بدید .