PDA

View Full Version : اجرا نشدن تغییرات

mahtab s
شنبه 29 آبان 1389, 23:58 عصر
سلام دوستان .
دوستان من روی یه برنامه کار میکنم . جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم . یعنی دیگه هر تغییری که توی برنامه میدم موقع اجرا اون تغییرات رو نشون نمیده . مثلا بک گراند رو عوض میکنم توی design عوض میشه ولی موقع اجرا همون بک گراند قبلی رو نشون میده . کلا هر تغییری که توی برنامه ایجاد میکنم رو نمیفهمه . دوستان خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه . ممنون

L_eskandary
یک شنبه 30 آبان 1389, 00:19 صبح
سلام دوست عزیز
یکی از این دو راه رو امتحان کن البته شایدم سه روش :
1 - ببین صفحاتت cache‌ نشده باشه
2 - اگه نبود build> Rebuild Solution رو امتحان کن ...
3 - اگه باز هم نشد web.config‌ رو delete‌کن و پروِژه رو debug‌کن
فک کنم باید نتیجه بگیرین
موفق باشین

BahmanDB
یک شنبه 30 آبان 1389, 00:42 صبح
احتمالا یه error داره و اجازه نمی ده کامل بیلد بشه
ctrl+shift+b رو بزن ببین error داره یا نه ؟؟؟

BahmanDB
چهارشنبه 15 دی 1389, 23:21 عصر
دوست عزیز وارد کنترل پنل میشی بعد میری به قسمت file management اکثرا سمت راست پوشه گزینه هایی هست که یکیش permision هست
کلیک می کنی وچک باکس ها رو نسبت به نیاز انتخاب می کنی

aminghaderi
پنج شنبه 16 دی 1389, 01:18 صبح
سلام دوستان .
دوستان من روی یه برنامه کار میکنم . جدیدا به یه مشکل عجیب برخوردم . یعنی دیگه هر تغییری که توی برنامه میدم موقع اجرا اون تغییرات رو نشون نمیده . مثلا بک گراند رو عوض میکنم توی design عوض میشه ولی موقع اجرا همون بک گراند قبلی رو نشون میده . کلا هر تغییری که توی برنامه ایجاد میکنم رو نمیفهمه . دوستان خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنه . ممنون

فکر کنم باید یه بار ویندوز رو پاک کنید و مجدد ویندوز + vs +sql رو نصب کنید.
واسه من هم چنین اتفاقی پیش آمده ولی متاسفانه بر می گرده با سالهای پیش و نمی دونم مشکل چه بود ولی انچه که خاطرم هست در هین نوشتن یه winAPP بودم و این مشکل برام پیش آمد در VS 2005 و من هم مجبور شدم ویندوز رو پاک کنم و مجدد با مخلفاتش نصب کنم و بعد درست شد.

موفق باشید.