PDA

View Full Version : مقاله: ایجاد کادر دریافت user name و password برای ورود به قسمت مدیریت

fatahyegane
یک شنبه 30 آبان 1389, 00:33 صبح
سلام دوستان
چطور میشه این کار رو انجام بدیم؟ وقتی آدرس صفحه خاصی (مثل صفحه مدیریت ) رو وارد کردیم یک پنجره برا گرفتن نام کاربری و رمز ظاهر بشه و بعد از اون وارد صفحه مورد نظر بشیم .
ممنون.

binyaft
یک شنبه 30 آبان 1389, 12:07 عصر
نمونه کد لاگین زیاد هست ، جستجو کنید!

xoogle.ir
یک شنبه 30 آبان 1389, 13:51 عصر
فکر میکنم منظور شما protect directory هست!
اگر درست حدس زدم توی کنترل پنل سایتتون در قسمت file manager باید همچین امکانی براتون باشه که برای دایرکتوری ها رمز بذارید.

fatahyegane
یک شنبه 30 آبان 1389, 15:47 عصر
فکر میکنم منظور شما protect directory هست!
اگر درست حدس زدم توی کنترل پنل سایتتون در قسمت file manager باید همچین امکانی براتون باشه که برای دایرکتوری ها رمز بذارید.

وقتی وارد سایتت میشی در ادامه نام سایتت cpanel رو که وارد میکنی تا وارد قسمت مدیریت سایت بشی برا دسترسی به صفحه cpanel یک کادر میاد که username و password را دریافت میکنه من میخام چنین چیزی طراحی کنم .
ممنون.

رضا قربانی
یک شنبه 30 آبان 1389, 17:26 عصر
وقتی وارد سایتت میشی در ادامه نام سایتت cpanel رو که وارد میکنی تا وارد قسمت مدیریت سایت بشی برا دسترسی به صفحه cpanel یک کادر میاد که username و password را دریافت میکنه من میخام چنین چیزی طراحی کنم .
ممنون.
خب دوست من شما باید یه پوشه داخل ریشه اصلی سایت تشکیل بدید و فایل های قسمت ادمین رو داخلش ذخیره کنید
مثلا : اگر اسم پوشه ادمین رو ABC گذاشتید برای وارد شدن به صفحه ی ادمین :
http://www.DominName.com/ABC/index.php
به این شکل باید بنویسد و صفحه ی ورود برای شما باز شود.

من یه نمونه اسکریپت آماده login براتون می ذارم که می تونه کمکتون کنه

موفق باشید دوست من

UnnamE
یک شنبه 30 آبان 1389, 17:33 عصر
بهتر هست روي كد هاي آماده لاگين يه تحقيق كوچولو بكني رفيق!
همچنين مديريت Session, Cookie تا بتوني چنين امكاناتي رو داشته باشي
همچنين در مورد XSS, CSS, Sql Injection و امنيت سشن ها!

fatahyegane
یک شنبه 30 آبان 1389, 22:20 عصر
بهتر هست روي كد هاي آماده لاگين يه تحقيق كوچولو بكني رفيق!
همچنين مديريت Session, Cookie تا بتوني چنين امكاناتي رو داشته باشي
همچنين در مورد XSS, CSS, Sql Injection و امنيت سشن ها!

این چیزایی رو که نوشتید کم وبیش بلدم یک سیستم لاگین ساختم و یک مدیر و صفحه مدیریت(manag.php) براش تعریف کردم حالا میخام وقتی آدرس sitename/manag.php رو وارد کردم یک کادر بیاد و username و password مدیر رو بگیره من جاوا اسکریپت بلد نیستم ولی احتمالا با جاوا اسکریپت باشه اگه دوستان میدونند راهنمایی کنند و کدش رو بزارن.
ممنون.

رضا قربانی
یک شنبه 30 آبان 1389, 22:43 عصر
این چیزایی رو که نوشتید کم وبیش بلدم یک سیستم لاگین ساختم و یک مدیر و صفحه مدیریت(manag.php) براش تعریف کردم حالا میخام وقتی آدرس sitename/manag.php رو وارد کردم یک کادر بیاد و username و password مدیر رو بگیره من جاوا اسکریپت بلد نیستم ولی احتمالا با جاوا اسکریپت باشه اگه دوستان میدونند راهنمایی کنند و کدش رو بزارن.
ممنون.
خب عزیز من توی پوشه sitename خودت فایل manag.php رو ذخیره کن و داخل فایلت ، کدهات رو بریز .

funpatogh
یک شنبه 30 آبان 1389, 23:05 عصر
منظور این دوستمون اینه

http://irupload.ir/images/vf7n5ydj79bha2gnfcf0.jpg

xoogle.ir
دوشنبه 01 آذر 1389, 06:32 صبح
ممنون.

گفتم که منظور شما protect directory هست. درست کردنش خیلی راحته توی کنترل پنل سایتت برو توی قسمت file manager بعد روی دایرکتوری که میخای رمز بذاری کلیک کن و دنبال یه همچین چیزی بگرد.

fatahyegane
دوشنبه 01 آذر 1389, 11:08 صبح
دوستان من چیزایی که گفتید کاملا درسته اما
1.منظور من protect directory نیست.
2.فایل manag.php من تو پوشه خاصی نیست تو همون www هست تو این حالت راه حلش چیه.

fatahyegane
دوشنبه 01 آذر 1389, 11:12 صبح
لطفا راهنمایی کنید. منتظر جوابتون هستم.
میشه بگید چرا جواب نمیدید؟

xoogle.ir
سه شنبه 02 آذر 1389, 14:20 عصر
جواب شما داده شده دوست عزیز!
شما یا باید از کد لاگین استفاده کنید یا از طریق cPanel پسورد بذارید برای پوشه مدیریتتون حالا اگر شما پوشه ندارید از همون کد لاگین استفاده کنید.