PDA

View Full Version : آموزش: کمک در مورد آموزش Sniffer

aria1o
یک شنبه 30 آبان 1389, 14:42 عصر
با سلام
دوستان و اساتید محترم، اگه براتون امکان داره آموزشی در مورد اسنیفر کردن پکتهای پروتکل یاهو مسنجر و همچنین خلاصه کردن اون پکتها که چه اطلاعاتی داخلشون در حال نقل انتقال است.و از چه قسمتهایی از اون باید در ویبی استفاده کرد تا بشه با سرور مسنجر ارتباط برقرار کرد.
البته از کامپوننتهای موجود استفاده کردم ،ولی میخوام بصورت تخصصی تر آموزش ببینم.

با تشکر از همگی دوستان که اطلاعات خودشون رو در اختیار میزارن :قلب:

Felony
یک شنبه 30 آبان 1389, 16:51 عصر
البته از کامپوننتهای موجود استفاده کردم ،ولی میخوام بصورت تخصصی تر آموزش ببینم.
به صورت تخصصی تر میشه اسنیف کردن پکت ها که برای این کار باید یک Device Driver بنویسید یا از نسخه های آماده اون مثل WinPCap استفاده کنید ؛ استفاده از این کتابخانه ها در VB مکافات هست و منبع جامع چه فارسی و چه انگلیسی در موردش وجود نداره ( البته در مورد VB ) .

اگر خیلی علاقه دارید خودتون دنبال استفاده از WinPCap در VB برید و وقتی مقدمات این کار رو یاد گرفتید سورس یک اسنیفر که برای ++C و Delphi موجود هست رو بگیرید و به VB ترجمه کنید .

@ در بخش Delphi سورس یک اسنیفر یاهو چند وقت پیش توسط یکی از کاربران ارائه شده بود .

aria1o
یک شنبه 30 آبان 1389, 19:42 عصر
دوست عزیز جناب مجتبی تاجیک شاید من نتونستم منظورم رو خوب برسونم ،من اطلاعات رو اسنیف کردم با smsniff من میخوام بدونم چجوری باید از اون اطلاعات استفاده کنم که وقتی با وی بی کانکت میشم به یاهو چجوری درخواست login بدم و کارهای دیگه که در مسنجر رایجه (با کامپوننت یاهو مسنجر ما فقط یک سری دستورات رو میدیم و ما بقی کارهارو کامپوننت انجام میده) من میخوام یاد بگیرم که اون کارهارو هم خودم انجام بدم و نیازی به کامپوننت نداشته باشم .

پیشاپیش از راهنمایتون متشکرم

aria1o
دوشنبه 08 آذر 1389, 16:41 عصر
بابا دمتون گرم ،چقدر اساتید تحویل گرفتن.