PDA

View Full Version : کمک در مورد پروژه درس پایگاه داده

evil_hackerz20
یک شنبه 30 آبان 1389, 14:56 عصر
سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم و عضو شدم ، استادتون درس پایگاه دادمون بهمون تحقیق داد در این مورد:

بانک اطلاعاتی يک بيمارستان يا کتابخانه يا چيز ديگه يا با اکسس يا با SQL طراحی کنید

لطفا کمک کنین

vcldeveloper
یک شنبه 30 آبان 1389, 19:51 عصر
لطفا کمک کنین
شما سوال نپرسیدید که کسی اینجا بهتون کمک کنه. اگر مشکل دارید، باید دقیقا مشکل تان را شرح بدید، وگرنه ارائه صورت مسئله، بدون اینکه مشخص باشه دقیقا چه مشکلی دارید، از نظر ما یعنی از کاربران سایت میخواید که تمرین تان را برایتان انجام بدند، و لقمه آماده تحویل تان بدند، که این کار در این سایت صورت نمیگیره، و تاپیک های اینچنینی با عنوان "درخواست انجام تمرین دانشجویی" حذف میشند.

نکته بعدی اینکه، لطفا برای تاپیک هایی که ایجاد می کنید، عنوانی مناسب که گویای محتوای تاپیک هست، ارسال کنید. درس پایگاه داده ممکنه شامل هزاران مبحث مختلف و صدها پروژه مختلف باشه، اگر قرار باشه که هر کس مثل شما عنوان انتخاب کنه، باید کل تالار بانک های اطلاعاتی پر بشه از عنوان "کمک در مورد پروژه درس پایگاه داده"

و در آخر، این سوال شما چه ارتباطی با تالار MS Access داره؟ اگر سوالتان یک سوال کلی درباره بانک های اطلاعاتی یا چگونگی طراحی آنها ست، و ارتباط مستقیمی با MS Access نداره، باید آن را در تالار بانک های اطلاعاتی بپرسید، نه در تالار Access.

تاپیک به دلیل رعایت نکردن قوانین سایت قفل شد.