PDA

View Full Version : سوال: مشكل در ويرايش داده هاي گريد ويو(كمك فوري)

elahe_ab
دوشنبه 01 آذر 1389, 19:11 عصر
سلام دوستان . من يه مشكل در ويرايش گريد ويو دارم . توي پروژه ام صفحه اي دارم براي آپلود تصاوير بعد از اينكه كاربر تصوير خود را آپلود ميكنه اين تصوير در گريد ويويي در همان صفحه نمايش داده ميشود من ميخوام هنگام ويرايش يك تصوير با كليك بر روي دكمه اديت تمام اطلاعات عكس كه در گريد موجود است در آپلود نمايش داده شود و دكمه آپلود به ذخيره تغييرات تبديل شودكه كاربر اينگونه عكس خود را ويرايش نمايد
توجه : من در آپلود اطلاعاتي مثل نام عكس-توضيحات-گروه تصويرقرار داده ام كه بعد از آپلود همين اطلاعات +نمايش خود عكس در گريدويو نمايش داده ميشود لطفا در صورت امكان من رو راهنمايي كنيد تا كد اين قسمت رو بزنم.
با تشكر

alonemm
دوشنبه 01 آذر 1389, 20:54 عصر
من توی یک پروژه که قابلت ویرایش عکس رو داشت از الگوریتم زیر استفاده میکردم.
1- اول چک میشه که فایلی برای ویرایش شدن فرستاده شده یا فقط فیلد های دیگر هست.
2- اگه شرط بالا درست بود نام فایل قبلی رو که در یک متغییر ذخیره کرده بودم رو از پوشه اصلی پاک میکردم و بعد نام فایل جدید رو توی جدول ویرایش میکردم و بقیه فیلد هارو و فایل جدید هم آپ لود میکردم.
(فقط با دکمه ای که ویرایش هست توی گرید و گرفتن ID رکورد در رویداد کلیک کار کردم)

elahe_ab
دوشنبه 01 آذر 1389, 21:06 عصر
من توی یک پروژه که قابلت ویرایش عکس رو داشت از الگوریتم زیر استفاده میکردم.
1- اول چک میشه که فایلی برای ویرایش شدن فرستاده شده یا فقط فیلد های دیگر هست.
2- اگه شرط بالا درست بود نام فایل قبلی رو که در یک متغییر ذخیره کرده بودم رو از پوشه اصلی پاک میکردم و بعد نام فایل جدید رو توی جدول ویرایش میکردم و بقیه فیلد هارو و فایل جدید هم آپ لود میکردم.
(فقط با دکمه ای که ویرایش هست توی گرید و گرفتن ID رکورد در رویداد کلیک کار کردم)

نميشه قسمتي از كدهاتون رو بذاريد؟