PDA

View Full Version : The backup set holds a backup of a database other than the existing 'acc' database

shima2006
سه شنبه 02 آذر 1389, 21:37 عصر
سلام دوستان
موقع Restor کردن دیتابیس جدید در اس کیو ال سرور با این خطا مواجه میشم:

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------
Restore failed for Server 'SHIMA-PC'. (Microsoft.SqlServer.Smo)
------------------------------
ADDITIONAL INFORMATION:
System.Data.SqlClient.SqlError: The backup set holds a backup of a database other than the existing 'acc' database. (Microsoft.SqlServer.Smo)

pezhvakco
چهارشنبه 03 آذر 1389, 08:36 صبح
فکر کنم این خطا بر میگرده به این مورد که ساختار جدول هایی که وجود داره با آن هایی که می خواد برگشت داده بشه (Restor بشه ) هم خوانی نداره .

یک تغییراتی در جدول ها داده شده .

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 03 آذر 1389, 08:51 صبح
سلام.
این لینک (http://blog.sqlauthority.com/2007/09/27/sql-server-fix-error-3154-the-backup-set-holds-a-backup-of-a-database-other-than-the-existing-database/) رو نگاه کنید باید مشکلتون حل بشه.
یک توضیح کوچک اینکه زمانی که دارید Restore انجام میدید در تب options گزینه with overwrite رو تیک بزنید. راه حل این لینک رو پیش ببرید مشکلتون حل خواهد شد.

فکر کنم این خطا بر میگرده به این مورد که ساختار جدول هایی که وجود داره با آن هایی که می خواد برگشت داده بشه (Restor بشه ) هم خوانی نداره .
البته شما زمانی که دارید backup رو Restore می کنید با ساختار جداول کاری نداره.
موفق باشید

shima2006
چهارشنبه 03 آذر 1389, 09:55 صبح
سلام.
این لینک (http://blog.sqlauthority.com/2007/09/27/sql-server-fix-error-3154-the-backup-set-holds-a-backup-of-a-database-other-than-the-existing-database/) رو نگاه کنید باید مشکلتون حل بشه.
موفق باشید
متشکرم دوست عزیز من این لینک رو خوندم و مشکلم حل شد
راه حل رو اینجا برای دوستان دیگه ای که ممکنه با این مشکل رو به رو بشن مینویسم

1- اگر قبلا این دیتابیس رو موجود دارید اون رو حذف کنید
2- یک دیتابیس خالی با اسم مورد نظرتون ایجاد کنید
3- حالا دستور زیر را در کوئری بنویسید و اجرا کنید

RESTORE DATABASE AdventureWorks
FROM DISK = 'C:\BackupAdventureworks.bak'
WITH REPLACE