PDA

View Full Version : سوال: ثبت نمرات دانش آموزان راهنمایی

azadich
چهارشنبه 03 آذر 1389, 07:07 صبح
اگر بخوام بانکی را طراحی کنم که مشخصات و نمرات دانش آموزان را ثبت کند و رتبه آنها در کلاس و مدرسه به صورت ماهانه ثبت کند جداول را چگونه طراحی کنم یعنی به چند جدول نیاز دارم آیا برای مشخصات جدول جداگانه و برای نمرات و برای ماه ها جداول جدا طراحی کنم؟ ارتباط آنها چگونه باشد؟ چگونه مشخصات را یک بار که وارد کردم برای ماه های بعد نیاز به دوباره وارد کردن مشخصات نباشد. تشکر می کنم اگه دوستان همراهی کنند.

rashidianc
چهارشنبه 03 آذر 1389, 10:21 صبح
دوست عزيز يا يك تيبل هم ميتونيد مشخصات دانش آموزان را وارد كنيد . يك نمونه براتون گذاشتم .مشكلتون انشالله كه حل بشه .

mazemi2
چهارشنبه 03 آذر 1389, 11:19 صبح
سلام. به نظرم شما بايد مشخصات دانش اموزان را در يك جدول و نمرات را در جدول ديگه وارد كنيد. از رابطه يك به چند براي ارتباط جدول مشخصات به جدول نمرات استفاده كنيد. براي رتبه بندي هم از يك كوئري استفاده كنيد. فايلي دارم كه نزديك به خواسته شماست.يكي دو روزه ويرايشش ميكنم و براتون ميگزارم.
موفق باشيد.

azadich
پنج شنبه 04 آذر 1389, 19:14 عصر
سلام. به نظرم شما بايد مشخصات دانش اموزان را در يك جدول و نمرات را در جدول ديگه وارد كنيد. از رابطه يك به چند براي ارتباط جدول مشخصات به جدول نمرات استفاده كنيد. براي رتبه بندي هم از يك كوئري استفاده كنيد. فايلي دارم كه نزديك به خواسته شماست.يكي دو روزه ويرايشش ميكنم و براتون ميگزارم.
موفق باشيد.
ممنون ميشم برام بزاري بي نهايت تشكر

mazemi2
شنبه 06 آذر 1389, 10:49 صبح
سلام. يك نمونه ابتدايي براتون گذاشتم. ايده كلي را براتون ميدهد. دوست داشتم نمونه كاملتري خدمتون ارايه بدم، كه ان شاالله در فرصتي مناسبتر حاضرش ميكنم.