PDA

View Full Version : ارتباط با بانك يك وبسايت

crazy_1892
چهارشنبه 03 آذر 1389, 13:38 عصر
سلام دوستان
مي خواستم راهنماييم كنيد كه چي جوري مي تونم با بانك يك وب سايت ارتباط برقرار كنم و از آن در يك برنامه ويندوزي استفاده كنم و اعمالي select ,insert و ... را روي آْن انجام بدم
بانك وبسايتم sql 2005 است

M.YasPro
چهارشنبه 03 آذر 1389, 15:03 عصر
سلام
اینجا (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=1093652)رو ببینید .
موفق باشید./

crazy_1892
چهارشنبه 03 آذر 1389, 22:33 عصر
دوست عزیز خیلی ممنون مطالب خوبی بود ولی من می خوام روش ارتباط را یاد بگیرم
من در حال حاظر یک سایت دارم مه به حوبی کار میکنه حالا می هوام روش ارتباط با بانک را بهم توضیخ بدین و پیشنهای برای گزارش گرفتن و دیگر عملیاتام بهم بدین که سرعت آن خیلی کاهش پیدا نکنه و آیا اینکه تمامی عملیات ها را می توان از طریق برنامه ویندوز انجام داد

Amir Oveisi
پنج شنبه 04 آذر 1389, 12:45 عصر
برای این کار میتونین connection string اتون رو به همون database ای که remote هست Set کنید. یا اینکه یک web service بنویسید و بر روی سرور قرارش بدید و برنامتون از طریق این web service با database اتون در ارتباط باشه.

موفق باشید

ali_asg
پنج شنبه 04 آذر 1389, 13:45 عصر
ميشه بيشتر توضيح بدين ؟

crazy_1892
پنج شنبه 04 آذر 1389, 21:06 عصر
دوست عزیز من به جای نام سرور ip هاستمو دادم با user ، passs اس کیوالم ، اما خودم فکر می کنم نباید به این راحتی ارتباط برقرار بشه

ali_asg
پنج شنبه 04 آذر 1389, 22:12 عصر
راحي نيست كه ما اين بانك رو روي هاست تعريف كنيم و هر وقت كه خواستم به اينترنت وصل بشيم و اون بانك داده رو تغيير بديم ؟

من چنين كاري نمي خوام انجام بدم . فقط جهت كنجكاوي . . .

لطفا من رو راهنمايي كنيد :گریه:

crazy_1892
جمعه 05 آذر 1389, 21:40 عصر
از دوستان کسی نمیاد مارو یه راهنمایی اساسی کنه ؟

seniamail
شنبه 06 آذر 1389, 15:31 عصر
دوست عزیز من به جای نام سرور ip هاستمو دادم با user ، passs اس کیوالم ، اما خودم فکر می کنم نباید به این راحتی ارتباط برقرار بشه

چرا به همین راحتیه
شما هر برنامه ای خواستید میتونید بنویسید و فقط connection string رو برای هاست تغییر بدید

Data Source=69.73.136.55;Initial Catalog=WebDB;Persist Security Info=True;User ID=sa;Password=sasa

seniamail
شنبه 06 آذر 1389, 15:37 عصر
راحي نيست كه ما اين بانك رو روي هاست تعريف كنيم و هر وقت كه خواستم به اينترنت وصل بشيم و اون بانك داده رو تغيير بديم ؟

اگر هاست شما ویندوز باشه و MS Sql هم داشته باشه میتونید از طریق کنترل پنل هاست هر دیتا بیسی با هر پسوردی ایجاد کنید و به وسیله connection string پست قبل به اون وصل بشید
البته ممکنه نتونید به وسیله خود نرم افزار SQL Server 2005 به اون وصل بشید ولی با C# و کد نویسی میتونید به راحتی متصل بشید (مثل وقتی که sql رو روی سیستم خودتون دارید ولی با تغییر کانکشن)

crazy_1892
شنبه 06 آذر 1389, 20:27 عصر
دوست عزیز من ip هاستو که میدم جواب نمیده ؟؟

seniamail
شنبه 06 آذر 1389, 23:17 عصر
دوست عزیز من ip هاستو که میدم جواب نمیده ؟؟

ip دیتابیس رو باید بدهید نه ip هاست. وقتی شما هاست میخرید بجز یک آی پی که برای هاست میدهند یک آی پی برای sql server هم برای شما ارسال میکنند