PDA

View Full Version : عدم جایگزینی برنامه جدید

فاطی.جدا
پنج شنبه 04 آذر 1389, 19:53 عصر
سلام مهندسین گرامی...یک سوالی داشتم....من یه برنامه برای مشتری بردم نصب کردم روی سیستم...حالا یه تغییراتی روی برنامه دادم و ستاپ جدید ساختم و بردم ...روی لپ تاپ نصب کردم اما متاسفانه همون نسخه قبلی روی سیستم نصب هست ...یعنی برنامه قبل رو ریمو کردم و برنامه جدید رو نصبیدم اما همجنان برنامه قبل نصب هست روی سیتسم

فاطی.جدا
جمعه 05 آذر 1389, 17:30 عصر
از دوستان و مدیران و پیشکسوتان فروم کسی نبود کمک کنه؟

Topcoding
چهارشنبه 10 آذر 1389, 00:29 صبح
سلام دوست عزیز
اگه مشکلت همچنان پابرجاست می تونی راجع به اون بیشتر توضیح بدهید
اینکه برنامت رو با چی نوشتی C# و آیا دیتابیس داری (چه ورژنی) و آیا برنامت به صورت دستی هم uninstall نمی شود و آیا پیغام خطا داری و در آخر آیا ستاپ جدیدت رو روی سیستم خودت نصب کردی و آیا تغییرات اعمال شده یا خیر

فاطی.جدا
جمعه 12 آذر 1389, 12:24 عصر
سلام.
برنامه من با سی شارپ نوشته شده و دیتابیس اکسس هست . 2003.
تو لپ تاپ مشتری برنامه رو دستی uninstall میکنم و برنامه جدید رو نصب میکنم .اما برنامه همون برنامه قدیمی هست . اما همون برنامه رو روی pc مشتری که نصب میکنم ،درست نصب میشه .روی سیستم خودم هم همینطور .
آیا امکانش هست که لپ تاپ مشتری مشکل داشته باشه ؟ چون یه چیزی میگفت من درست متوجه نشدم ....ظاهرا ویندوزی که روی سستمش داشت ، با آپگرید برنامه ها مشکل داشت . یعنی همچین چیزی شنیدم .حالا بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم.
ممنون

Topcoding
جمعه 12 آذر 1389, 14:21 عصر
سلام
(شما این رو نگفتید که آیا برنامه قبلی روی pc تون بوده حذف کردید و حالا برنامه جدید رو نصب می کنید خوب اجرامی شود ویا اینکه برنامه قبلی نبوده و نصب کرده اید.
همچنین نوع تغییراتی که در برنامه اعمال کرده اید را نگفتید)
من تا حالا به این مورد بر نخورده ام ولی تا اونجا که بتونم راهنماییتون می کنم.
شما اول یه برنامه با# C بدون دیتابیس بنویسد وآن را نصب کنید وبعد آن را حذف کنید و تغییراتی در برنامه اعمال کنید وآن را نصب کنید. ببینید تغییرات اعمال شده یا خیر
اگه تغییرات اعمال شده باشه پس مشکل می تونه از دیتابیس باشه. اینکه دیتابیس قبلی روی جدید overwrite میشه و اطلاعات قبلی رو نشان می دهد
به نظر من شما همان پروژه جدید را داشته باشید فقط نام برنامه تان ، نام دیتابیس و نام ستاپ تان را تغییر دهید و ستاپ بگیرید و نصب کنید که امید وارم این دفعه تغییرات اعمال شده باشه
اگه تغییرات اعمال نشده باشه مشکل می تونه از ویندوز باشه .اگه بشود ویندوز را به حالت قبل از نصب برنامه قبلی تون restore (باز گرداندن) کنید و حالا برنامه جدید رو نصب کنید که دوباره امیدوارم تغییرات اعمال شده باشه
من بیش از این چیزی به ذهنم نمی رسد امیدوارم بچه های دیگه راه حلی دارند ارائه دهند

فاطی.جدا
جمعه 12 آذر 1389, 17:23 عصر
به هر حال ممنونم