PDA

View Full Version : سوال: ریفرش نشدن datasource وقتی وقتی مثلا صفحه 2 را می زنیم؟خیلی فوری!

noushin1384
شنبه 06 آذر 1389, 11:28 صبح
من در یک صفحه جستجو وقتی دکمه جستجوی خودم را می زنم در صفحه اول درست یافته است ولی وقتی می خواهم صفحه دوم آن را ببینم دوباره کل اطلاعات را برایم نمایش می دهد نه اینکه اطلاعات صفحه دوم جستجو را ؟
در کد دکمه
sqldatasource1.selectedcommand="
select * from mainbank where
"
:عصبانی++:

hofa_7
شنبه 06 آذر 1389, 11:44 صبح
شما باید پارامتر شرطتون رو وصل کنید به textbox جستجو در ضمن باید مقدار DefaultValue اون پارامتر رو کارکتر % بزارید تا وقتی خالی بود تمام مقادیر رو برگردونه فقط کافیه وقتی دکمه جستجو زده شد gridview.DataBind رو صدا بزنید

noushin1384
شنبه 06 آذر 1389, 13:29 عصر
من در یک صفحه جستجو وقتی دکمه جستجوی خودم را می زنم در صفحه اول درست یافته است ولی وقتی می خواهم صفحه دوم آن را ببینم دوباره کل اطلاعات را برایم نمایش می دهد نه اینکه اطلاعات صفحه دوم جستجو را ؟
در کد دکمه
sqldatasource1.selectedcommand="
select * from mainbank where
"
:عصبانی++:

این برای یک Gridview است که paging آن Trueباشد,در صفحه اول اطلاعات درست است ولی وقتی صفحه 2 اطلاعات فیلتر شده را می خواهم ببینم دوباره کل داده ها را می آورد؟

baran_mehr
شنبه 06 آذر 1389, 14:23 عصر
نباید همچین اتفاقی بیفته
احتمالا شما جایی که صفحه عوض میشه دوباره دستور رو اجرا نمیکنید؟
میشه این تیکه کدتون رو کامل بزارید

noushin1384
شنبه 06 آذر 1389, 14:53 عصر
نباید همچین اتفاقی بیفته

protected void GridView1_SelectedIndexChanging(object sender, GridViewSelectEventArgs e)
{
GridView1.PageIndex = e.NewSelectedIndex;
GridView1.DataBind();
}
protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
AccessDataSource1.SelectCommand = "select * from mainbank where ((onvan LIKE '%" + TextBox1.Text + "%') or (web_afrad LIKE '%" + TextBox1.Text + "%')) and start_d between cdate('" + TextBox2.Text + "') and cdate('" + TextBox3.Text + "'" + ") and finish_d between cdate('" + TextBox4.Text + "') and cdate('" + TextBox5.Text + "') order by [start_d] desc";
AccessDataSource1.DataBind();

cm = " where ((onvan LIKE '%" + TextBox1.Text + "%') or (web_afrad LIKE '%" + TextBox1.Text + "%')) and (start_d between cdate('" + TextBox2.Text + "') and cdate('" + TextBox3.Text + "')) and (finish_d between cdate('" + TextBox4.Text + "') and cdate('" + TextBox5.Text + "'))";

}

noushin1384
شنبه 06 آذر 1389, 15:04 عصر
نباید همچین اتفاقی بیفته
فکر کنک هر بار داره pageload دوباره اجرا مشود.(با زدن شماره هر صفحه)

baran_mehr
شنبه 06 آذر 1389, 18:42 عصر
مشکل اینجا باید باشه اتمالا

protectedvoid GridView1_SelectedIndexChanging(object sender, GridViewSelectEventArgs e)
{
GridView1.PageIndex = e.NewSelectedIndex;
GridView1.DataBind();
}لطفا کد پست بالاتون رو هم ویرایش کنید و در داخل تگ کد بزارید