PDA

View Full Version : آموزش: بزرگترین اشتباهات C# (آقای Jon Skeet) - کنفرانس Øredev

mehdi.mousavi
شنبه 06 آذر 1389, 19:54 عصر
سلام.
در این ویدئوی 48 دقیقه ای (http://vimeo.com/17151234)، Jon Skeet به بزرگترین اشتباهات C# اشاره میکنه.
دیدنش خالی از لطف نیست.

موفق باشید.

debugger
شنبه 06 آذر 1389, 20:48 عصر
351 مگ هست

اینو باید دانلود کرد نه دید

ممنونم بابت معرفی این ویدئو

MaHyaR.DrAcOulA
شنبه 06 آذر 1389, 22:16 عصر
من نتونستم اینو دانلود کنم
چطور میشه از اون سایت دانلود کرد؟
خواهشا یکی لینک دانلود این ویدئو رو در اختیار دیگران قرار بده ممنون

Felony
شنبه 06 آذر 1389, 22:34 عصر
من نتونستم اینو دانلود کنم
چطور میشه از اون سایت دانلود کرد؟
خواهشا یکی لینک دانلود این ویدئو رو در اختیار دیگران قرار بده ممنون
IDM رو نصب و اجرا کنید ، لینک رو تو IE باز کنید ، تو صفحه یه دکمه نمایش داده میشه که نوشته Download with IDM ...

L u k e
شنبه 06 آذر 1389, 22:37 عصر
یه نفر اینو ببینه واسه مام تعریف کنه :دی

mehdi.mousavi
شنبه 06 آذر 1389, 22:46 عصر
351 مگ هست اینو باید دانلود کرد نه دید ممنونم بابت معرفی این ویدئو

سلام.
نسخه غیر HD اش 157MB هستش، اما اونقدر ها هم دیدنش واجب نیست. Jon Skeet توی این ویدئو، در واقع میگه اگر Generic ها از نسخه 1 در .NET بود، چه امکاناتی رو میشد در C# گذاشت که الان دیگه نمیشه... وسط صحبتهاش هم چند بار از Java تعریف میکنه، چند جا هم تو سر Java میزنه و ... در واقع این ویدئو برای افرادی مناسبه که فکر تولید یک زبان جدید رو از ابتدا در سر دارن. اصل جریان این ویدئو اینه...

موفق باشید.

sia_2007
شنبه 06 آذر 1389, 23:19 عصر
آقای موسوی؛ عدم وجود Generics در NetFX 1 چگونه بر روی نسخه های بعدی تاثیر گذاشته و چه تاثیراتی ؟
اگه این ها رو تو فیلم توضیح داده؛ بفرمایید تا ما هم فیلم رو بگیریم و متوجه شویم
و اگه نگفته؛ در صورت اطلاع شما به ما توضیح بدین
چون احساس من اینه که فهم این مسئله؛ میتونه یک دید جدید به ما بده
ممنون به خاطر تلاش ها و زحماتتون

mehdi.mousavi
یک شنبه 07 آذر 1389, 00:12 صبح
آقای موسوی؛ عدم وجود Generics در NetFX 1 چگونه بر روی نسخه های بعدی تاثیر گذاشته و چه تاثیراتی ؟ اگه این ها رو تو فیلم توضیح داده؛ بفرمایید تا ما هم فیلم رو بگیریم و متوجه شویم

سلام.
بله، Jon Skeet توی این ویدئو میگه که اگر Generic ها در .NET FX 1.0 معرفی میشد، خروارها کلاس مثل DataSet و ... رو میشد به گونه دیگه ای نوشت، خروارها کد از BCL حذف میشد و ...
به همین ترتیب توضیح میده که چطور میشد با اضافه کردن برخی خواص به C# (در صورت معرفی Generic ها از ابتدا) تواناییهای مورد نیاز بسیاری از برنامه نویسها رو بهش اضافه کرد. در کل، دیدنش بد نیست، اما مطالبی که ارائه میشه کلا نظرات شخصی خودش هستش که خوب، من خودم به شخصه با برخی از اونها موافق نیستم. اما به نظرم اگر میخواهید وقت بذارید و اینو Download کنید، جاش برید ویدئوهای PDC10 رو Download کنید که خروارها مطلب جدید یاد بگیرید که در کارتون بتونید ازش بهره ببرید. مسائلی که در این ویدئو مطرح میشه در C# عملی نخواهد شد، چون بنیان بسیاری از مسائل موجود رو بهم میزنه.

موفق باشید.

debugger
یک شنبه 07 آذر 1389, 01:00 صبح
جاش برید ویدئوهای PDC10 رو Download کنید که خروارها مطلب جدید یاد بگیرید که در کارتون بتونید ازش بهره ببرید..

میشه بفرمائید این ویدئو ها را باید از کجا دانلود کنیم و این ویدئو ها در چه زمینه ای هستند

؟ ایا فقط مخصوص سی شارپ هستند یا برای دیگر زبان ها هم هست ؟؟؟

r00tkit
یک شنبه 07 آذر 1389, 01:19 صبح
میشه بفرمائید این ویدئو ها را باید از کجا دانلود کنیم و این ویدئو ها در چه زمینه ای هستند

؟ ایا فقط مخصوص سی شارپ هستند یا برای دیگر زبان ها هم هست ؟؟؟

سلام

فقط مربوط به C# نیست

این لیست دانلود همه چی رو می گه (http://www.microsoftpdc.com/WhatsHappening/Downloadable-Sessions-Available-Now)