PDA

View Full Version : سوال: چند خطی شدن فیلد دیتاگریدویو

mohsen.khodaparast
شنبه 06 آذر 1389, 23:16 عصر
سلام به همه ی دوستان ؛
یه سری عکس گذاشتم ، مشاهده کنید .

من به روشی که از همین سایت برای چند خطی شدن فیلد دیتاگریدویو گرفتم استفاده کردم و چند خطی شد و طبق تنظیمات مشخص شده در عکس های ارسالی برنامه به درستی اجرا می شود ولی فرم نمایش داده نمیشود .
برنامه اجرا میشود ولی فرم به صورت مخفی است.
طبق تنظیمات دیگر خصوصیت AoutoSizeRowsMode از دیتا گرید برنامه اجرا می گردد و فرم هم نمایش داده می شود ولی مقدار فیلد ها به طور کامل نیست و با tooltip نمایش داده میشود.(طبق عکس شماره 3)

لطفاً به من بگید مشکل کجاست و چکار باید بکنم ؟

mohsen.khodaparast
شنبه 06 آذر 1389, 23:23 عصر
سلام به همه ی دوستان ؛

من به روشی که از همین سایت برای چند خطی شدن فیلد دیتاگریدویو گرفتم استفاده کردم و چند خطی شد و طبق تنظیمات مشخص شده در عکس های ارسالی برنامه به درستی اجرا می شود ولی فرم نمایش داده نمیشود .
طبق تنظیمات دیگر خصوصیت AoutoSizeRowsMode از دیتا گرید برنامه اجرا می گردد و فرم هم نمایش داده می شود ولی مقدار فیلد ها به طور کامل نیست و با tooltip نمایش داده میشود.(طبق عکس شماره 3)

mohsen.khodaparast
یک شنبه 07 آذر 1389, 20:36 عصر
سلام به همه ی دوستان ؛

dr_jacky_2005
دوشنبه 08 آذر 1389, 10:30 صبح
نه عکس و نه سوالتون واضح نیست!
برنامتون رو یه تیکش را بزارید
یا
یک مثال دیگه شبیه سازی شدۀ مشکلتون بسازید،بدید