PDA

View Full Version : مبتدی: اپلود فایل روی اینترنت برای شخص خاص

setare1122
دوشنبه 08 آذر 1389, 13:40 عصر
سلام دوستان
من یک سوال دارم که امید وارم به لطف دوستان به جواب برسم
میخوام یک فایل رو از طریق وب اپلود کنم در صورتی که شخص خاصی بتونه اونو ببینه و خودم هم بتونم اونو ویرایش کنم در کل به جای اینکه مجبور بشم هر دفعه فایل رو از طریق ایمیل ارسال کنم روش ساده تر در عین حال با امنیت بالا داشته باشم
نمیدونم این کار امکان پذیر هست یا خیر اگر هست چطور؟؟؟؟؟
دوستان اگر امکان داره به طور کامل راهنمایی کنید .ممنون از لطفتون

razeghi_loved
دوشنبه 08 آذر 1389, 15:21 عصر
آحه سوال شما خیلی کلی بود
فایل چی هست چه طور فایلی هست؟
می خواهی از طریق اینترنت هر دو ویرایش کنید؟
اگر فایل مثلاً فایل word هست می تونی تو یکی از این سایت ها که فضا رایگان می دهند و ویرایشگر آنلاین هم دارند استفاده کنی
مثل box.net

setare1122
سه شنبه 09 آذر 1389, 06:46 صبح
دوست گرامی ممنون از راهنمائی شما
فرض کنید فایل من یک فایل excel هست که قرار هست به دست شخص خاصی برسه مثلا یه شرکت به طور متناوب این عمل هر روز انجام میشه دراین صورت چه کار میتونم بکنم ؟
دوست گرامی امنیت در این سایت به چه شکل هست؟ ویرایش فایل چه طور ؟یعنی من اول باید فایل رو ویرایش کنم بعد اپلود کنم یا در این سایت امکان این هست که من فایل رو ویرایش کنم؟
حالا بعد از انجام این کارها چطور طرف مقابل با خبر میشه که فایل اپلود شده وویرایش شده هست؟
ببخشید خیلی طولانی شد
ولی دونستن همه جوانب برام مهم هست

razeghi_loved
سه شنبه 09 آذر 1389, 08:22 صبح
اون که من گفتم برای فایل های متنی مثل txt یا html یا asp و از این فایل ها بود نه فایل آفیس در ضمن اگر هم سایتی باشد که ویرایش گر آنلاین برای آفیس داشته باشد فکر نکنم همچین امکانتی داشته باشه که بگه کی فایل ویرایش شده و به طرف مقابل خبر بده
شما برو یه هاست بخر اینطوری خیلی بهتره یا اینکه ای پی استاتیک بگیر و روی سیستم خودت فایل رو قرار بده و اون ها به سیستم شما وصل بشند

setare1122
سه شنبه 09 آذر 1389, 10:51 صبح
تشکر از راهنمائیتون
میشه بگید چطور ای پی استاتیک بگیرم و چطور طرف مقابل به سیستم من وصل شه؟
لطفا

razeghi_loved
سه شنبه 09 آذر 1389, 11:11 صبح
از ISP که اینترنت گرفتی برو بگو استاتیک می خوام بعد یه فولدر شییر کن اون فایل رو بزار توش حالا اگر می خواهی اطلاعات لو نره و امنیت بیشتری داشته باشه VPN راه اندازی کن که فقط کسی که VPN می زنه می تونه فایل رو ببینه اگر نه حال این کارها رو نداری برو IIS راه بنداز بعد FTP از هر دو می تونی استفاده کنی فقط رو فولدر حاوی اطلاعات یادت نره دسترسی درست حسابی قرار بدی

newvadood
پنج شنبه 02 دی 1389, 13:58 عصر
دوست گرامی ممنون از راهنمائی شما
فرض کنید فایل من یک فایل excel هست که قرار هست به دست شخص خاصی برسه مثلا یه شرکت به طور متناوب این عمل هر روز انجام میشه دراین صورت چه کار میتونم بکنم ؟
دوست گرامی امنیت در این سایت به چه شکل هست؟ ویرایش فایل چه طور ؟یعنی من اول باید فایل رو ویرایش کنم بعد اپلود کنم یا در این سایت امکان این هست که من فایل رو ویرایش کنم؟
حالا بعد از انجام این کارها چطور طرف مقابل با خبر میشه که فایل اپلود شده وویرایش شده هست؟
ببخشید خیلی طولانی شد
ولی دونستن همه جوانب برام مهم هست
http://docs.google.com/

را هم امتحان کنید. تصور می کنم نیاز شما را بر آورده می کند

dasa61
جمعه 12 فروردین 1390, 10:12 صبح
با سلام خدمت دوست محترم
اگه بخوای یک فایل Word- Excel-Power Point-Access رو آپلود کنید وارد Gmail بشو و گزینه Documents را انتخاب کن.بعد ایمیل کسانی که باید به این فایل دسترسی داشته باشن و بتوانند Edit هم کنند را وارد کن.این سیاست جدید گوکل هست که می خواد هارد را از دنیای کامپیوتر حذف کند.امیدوارم که این مطلب مفید باشد

persiankeo
دوشنبه 28 آذر 1390, 13:02 عصر
سلام
این برنامه راه حل مشکل شماست
به راحتی میتونید به اون هدفی که دارید برسید
Dropbox (http://www.dropbox.com/)

موفق باشید