PDA

View Full Version : merge module کریستال ریپورت

meysam_meysam74
دوشنبه 08 آذر 1389, 19:26 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم که توش از کریستال ریپرت 2010 برای ویژوال استدیو 2010 استفاده کردم حالا برای ساخت setup مشکل دارم ظاهرا باید مرج مادوال رو به برنامه اظافه کنم و سریال نامبری رو که نمدونم از کجا باید گیر بیارم و نیمدونم کجا باید وارد کنم از صبح تا الانم دارم تویه این سایت سرچ میکنم دیگه مخم تعطیل شده اعصابم بهم ریخته داغون شدم کم اوردم عاجز شدم:گریه:
تو رو خدا یه نفر کمک کنه
نزدیک به 400 مگابایت از اینتر نت دانلود کردم ولی هیچی به هیچی

mozhdeh_d
شنبه 23 دی 1391, 20:31 عصر
سلام
من از ویژوال استودیو 2010 استفاده کردم و برای گزارش گیری از کریستال 13
حالا برای درست کردن ستاپ گزارشام اجرا نمیشه و fail میشه
کارهای زیر رو انجام دادم :
Runtime engine کریستال رو توی مسیر bootStrapper قرار دادم و لیست پیش نیازها SAP crystal report ... انتخاب کردم ( در زمان نصب برنامه runtime بدون هیچ مشکلی نصب میشه )
dll های crystal رو توی پوشه ی Aplication قرار دادم که توی کامپیوتر مقصد هم کپی شه .
اما همچنان همون ارور رو میده ! تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه فقط مرج ماژول هاست که هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم لینک سالمش برای دانلود رو
کسی میتونه کمکم کنه ؟
خیلی ی ی ی فوریه !! :گریه:

sehm67
شنبه 23 دی 1391, 21:23 عصر
سلام
من از ویژوال استودیو 2010 استفاده کردم و برای گزارش گیری از کریستال 13
حالا برای درست کردن ستاپ گزارشام اجرا نمیشه و fail میشه
کارهای زیر رو انجام دادم :
Runtime engine کریستال رو توی مسیر bootStrapper قرار دادم و لیست پیش نیازها SAP crystal report ... انتخاب کردم ( در زمان نصب برنامه runtime بدون هیچ مشکلی نصب میشه )
dll های crystal رو توی پوشه ی Aplication قرار دادم که توی کامپیوتر مقصد هم کپی شه .
اما همچنان همون ارور رو میده ! تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه فقط مرج ماژول هاست که هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم لینک سالمش برای دانلود رو
کسی میتونه کمکم کنه ؟
خیلی ی ی ی فوریه !!

سلام

http://barnamenevis.org/showthread.php?376444-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%BE-crystalreport-vb.net&p=1665708#post1665708

sehm67
شنبه 23 دی 1391, 21:26 عصر
سلام
من یه برنامه نوشتم که توش از کریستال ریپرت 2010 برای ویژوال استدیو 2010 استفاده کردم حالا برای ساخت setup مشکل دارم ظاهرا باید مرج مادوال رو به برنامه اظافه کنم و سریال نامبری رو که نمدونم از کجا باید گیر بیارم و نیمدونم کجا باید وارد کنم از صبح تا الانم دارم تویه این سایت سرچ میکنم دیگه مخم تعطیل شده اعصابم بهم ریخته داغون شدم کم اوردم عاجز شدم
تو رو خدا یه نفر کمک کنه
نزدیک به 400 مگابایت از اینتر نت دانلود کردم ولی هیچی به هیچی

منظورتون کریستال 10 یا 13 ؟

شما چه نسخه ای رو دانلود کردید ؟

طبیعتا بایستی نسخه 13 و Runtime Engine رو دانلود کنید