PDA

View Full Version : سوال: در خواست کمک در نوشتن برنامه

ma.andishe
سه شنبه 09 آذر 1389, 15:35 عصر
سلام دوستان
چند روز پیش هم من این سوال رو کرده بودم که اقای موسوی اون رو به دلیل انتخاب نادرست عنوان حذف کرده بودن........................
من از دوستانی که میتونن من رو در نوشتن این برنامه یاری کنند خواهش میکنم دریغ نکنند
من برنامه نویسی بانک اطلاعات با وی بی .نت هستم واطلاعات من در c++در حد دوران دانشگاه است
که خیلی از اونهارو هم فراموش کردم نوشتن این برنامه کمک زیادی به من می کنه که باعث میشه من دوباره
بتونم با c++کار کنم.حتی اگه جزی از برنامه رو بام کار کنید باز هم ممنون میشم
به زبانc++برنامه ای بنویسید که متنی شامل حداکثر 500 کارکتر را دریافت کند، سپس بر اساس منوی زیر عمل کند:
1) با فشردن کلید1:تعداد کلمات nکارکتری موجود در متن را پیدا کند.
2) با فشردن کلید 2(:(findکلمه مورد نظر کاربر را در متن جستجو کند و موقعیت (هایی) را که کلمه در متن مشاهده شده گزارش دهد.
3) با فشردن کلید3(:(replaceکلمات mکارکتری متن را با کلمه mکارکتری وارد شده توسط کاربر جایگزین کند.(در صورتی که تعداد کارکتر کلمه ورودی کاربر، برابر mنبود پیغام خطای مناسب داده شود و مجددا فرایند تکرار شود.)
4) با فشردن کلید4:کارکتری توسط کاربر وارد شده و در صورت وجود،ان را از متن حذف کند(به گونه ای که ان کارکتر دیگر در متن یافت نشود)
5) با فشردن کلید5:کلمه ای توسط کاربر وارد شده و در موقعیت مورد نظر کاربر،به متن افزوده شود.
6) با فشردن کلید 6:کلیه کلمات متقارن در متن را یافته و انها را در خروجی چاپ کند.مثلا abbaیک کلمه متقارن است(از هر دو طرف به یک صورت خوانده شود)
7) در صورتی که کاربر بخواهد مجموعه عملیات خاتمه یابد وگرنه مجددا منتظر ورودی عددی مابین 1تا 6 و تکرار فرایند بماند.

vcldeveloper
چهارشنبه 10 آذر 1389, 01:16 صبح
سلام،

اگر نمونه برنامه به زبان ++C میخواید، هم در اینترنت و هم در کتب آموزشی ++C تا دلتون بخواد، نمونه برنامه یافت میشه. از طرف دیگه به نظر میاد سوال شما بیشتر از اینکه جنبه داشتن یک نمونه کد برای ++C داشته باشه، درخواست انجام یک پروژه مشخص هست، که خلاف قوانین این سایت هست.

نباید انتظار داشته باشید که کسی شما پنج دقیقه وقت بزارید و صورت یک مسئله را بنویسید، و عده ایی در اینجا چندین دقیقه یا ساعت وقت بزارند و کدش را برای شما بنویسند! اگر مشکل دارید، باید دقیقا مشکل تان را تشریح کنید؛ یعنی مثلا بگید: " دارم روی یک پروژه با این مضمون کار می کنم، و در این بخش خاص از پروژه گیر کردم. برای رفع آن هم این کارها را کردم، ولی به نتیجه نرسیدم..."

در ضمن، عنوان تاپیک تان باید گویای محتوای تاپیک باشه. "درخواست کمک در نوشتن برنامه" یک عنوان نامناسب هست، چون معلوم نیست دقیقا برای چه چیزی درخواست کمک می کنید، و اصلا موضوع برنامه یا مشکل شما چی هست.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر کردم، تاپیک شما قفل شد.

موفق باشید