PDA

View Full Version : سوال: کانکشن استرینگ در هاست کانکت نمیشه

neynavaz
سه شنبه 09 آذر 1389, 14:44 عصر
سلام

دوستان من سایت رو روی هاست گذاشتم بانکم رو هم اتچ کردم
تست کردم بانک روی هاست موجوده

و بعد از اتمام اتچ کردن هاست یک کانکشن استرینگ به من معرفی کرد
چه با اون کانکشن استرینگ چه با کانکشن استرینگ خودم کانکت نمیشه

اینم خطای کنترل شده

:خطا سرور در اتصال به سرویس دهنده
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
:عملیات به خطا منجر شده
ExecuteNonQuery requires an open and available Connection. The connection's current state is closed.
عملیات ورود با خطا روبرو شد

کسی میدونه مشکلش از کجاست؟

taghi.km
سه شنبه 09 آذر 1389, 15:03 عصر
کانکشن استرینگ اشتباه هست اگه میتونی از sql server به دیتا بیس کانکت کن

neynavaz
چهارشنبه 10 آذر 1389, 07:19 صبح
میدونم اشتباه هست درستش چیه؟
من روی هاست کویری نوشتم جدوالم وجود داره!!!

taghi.km
چهارشنبه 10 آذر 1389, 08:43 صبح
یه فایل با پسوند udl بساز با اون تست کن اگه جواب داد با notepad باز کن کانکشن استرینگ رو کپی کن

neynavaz
چهارشنبه 10 آذر 1389, 09:34 صبح
سلام
udl چیه؟
میشه کمکم کنید؟؟بلد نیستم

راستی من کانکشن استرینگی که هاست بهم دادده رو توی فایلهای دیتا لایر خودم مینویسم
نیازی هست توی وب کانفیگ بنویسم؟
آخه زمنی که رو سیستم خودم کار میکردم هم همینطوری کار میکردم

taghi.km
چهارشنبه 10 آذر 1389, 16:25 عصر
یه فایل جدید تو سیستم بساز پسوند اون فایل به udl تغییر بده با این فایل میتونی به بانک های مختلف ارتباط بر قرار کنی
اگه تست ارتباط با موفقیت بود با epad not باز کن کانکشن استیرینگ رو میتونی کپی کنی
اگه میشه کانکشن رو بدون پسورد بزار تا تست کنیم

neynavaz
چهارشنبه 10 آذر 1389, 22:20 عصر
فایل رو ساختم
چطور و کجا اجرا کنم؟
توش هیچی ننویسم؟

taghi.km
پنج شنبه 11 آذر 1389, 07:24 صبح
اجرا کن از تب provider --> microsoft oledb provider for sql server رو انتخاب کن برو تب بعدی IP سرور بعد user name and password رو وارد کن test connection رو بزن اگه ارتباط برقرار شد این فایل رو با notepad باز کن

neynavaz
پنج شنبه 11 آذر 1389, 09:28 صبح
سلام دوست عزیز
بالاخره مشکل بانک رو حل کردم البته با کمک شما
مشکل این بود که اولا استورد پراسیجر ها با بانک نبود و مشکل اصلی اینکه با تغییر دادن متن کلاسها روی هاست هیچ تغییری حاصل نمیشد
بلکه باید رو سیستم خودم تغییر میدادم تا بعذ از کامپایل روی هاست قرار بدم ولی اگه وب کانفیگ رو دستکاری کنم (اگر کانکشن استرینگم اوونجا می بود/) سریع تغییر میکرد

الان یه مشکل دیگه دارم
اونم اینه که روی بعضی دکمه ها و یا لینکهای سایتم کلیک میکنم این ارور میاد
Server Error in '/' Application.

Runtime Error

در حالی که همه آدرسهایی که در اون لینک ها هست قابل دسترسه!!!
چی کار کنم؟

taghi.km
پنج شنبه 11 آذر 1389, 10:39 صبح
شما قبل از اینکه سایت رو کامل راه اندازی کنی debug رو تو وب کانفیگ on کن تا همه باگ ها در بیاد بعد debug رو off کن

neynavaz
پنج شنبه 11 آذر 1389, 10:50 صبح
الان این ارور رو میده اون لینک ها

Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

taghi.km
پنج شنبه 11 آذر 1389, 11:27 صبح
میشه بگی چیکار می کنی که این پیغام رو میده

neynavaz
پنج شنبه 11 آذر 1389, 21:47 عصر
دوست عزیز ارور اون صفحه اینه

Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: Showing a modal dialog box or form when the application is not running in UserInteractive mode is not a valid operation. Specify the ServiceNotification or DefaultDesktopOnly style to display a notification from a service application.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.
Stack Trace:

جالب اینجانست دکمه که با زدنش این ارور میده عینا کنارش و با جنس خودش یکی دیگه هست که به یه صفحه دیگه ری دایریکت میکنه و اصلا ارور نمیده!!!

taghi.km
شنبه 13 آذر 1389, 09:07 صبح
یه سر به این لینک ها بزن
http://forums.asp.net/t/907491.aspx
http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en/vbgeneral/thread/c409b6b6-acef-470a-b4b3-4b48e210dfc6

neynavaz
شنبه 13 آذر 1389, 20:42 عصر
مشکل حل شد
مشکل اروری بود که دیتا لایر من میداد وقتی استورد پروسیجری رو اجرا میکرذ که توش اسم بانک بود (اسم بانک رو هاست عوض شده بود)
ارور به صورت مسیج باکس بود که تو وب نشون نمیداد