PDA

View Full Version : کمک در مورد ایجاد کلید رجیستری INSTALL Path همزمان با نصب یک بازی

m_hasani
چهارشنبه 10 آذر 1389, 14:12 عصر
سلام

دوستان اگر می تونن تو این ضمینه منو راهنمایی کنن.
من میخوام بازی fifa 2011 رو دوباره ریپک کنم یا نصب جدید ازش بسازم.اما مشکل اینجاست که نصب اصلی بازی
یه سری کلید اطلاعاتی داخل رجیستری ذخیره میکنه که اگر حذف بشه بازی دیگه بالا نمیاد.یکی از کلید های مهم از این اطلاعات کلید رجیستری INSTALL Path که مقدارش دقیقا با آدرس محل نصب بازی هماهنگ و تنظیم شده.
حالا من میخوام از شما سروران و استادان عزیز کمک بگیرم در این ضمینه که من چه طور میتونم این بازی رو ریپک کنم که همین اطلاعات با نصب ساخته شده من داخل رجیستری کاربر اضافه بشه و چه جور میتون این کلید رجیستری INSTALL Path رو کد نویسی کنم که مقدارش بعد از نصب دقیقا محل نصب بازی توسط کاربر باشه یعنی به صورت اتوماتیک با آدرس محل نصب بازی تنظیم شه دقیقا مثل نصب اصلی بازی.

ممنون میشم این حقیر رو راهنمایی کنید.تو انجمن هم هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.راستش اهمیت این سوال باعث شد من تو این سایت عضو بشم.
ممنون از سایت خوبتون.

WOLF21
جمعه 12 آذر 1389, 09:57 صبح
63052
دوست عزیز سلام برای درست کردن یک کلید حاوی هر چیز را به روند عکس پیش بروید.
اول برنامه ی installshield را باز نموده و از روی عکس قسمت 1 را کلیک کنید و بعد به قسمت 2 و بعد 3 و بعد 4 بروید وکلیدتون رو اونجا بسازید.

WOLF21
جمعه 12 آذر 1389, 09:58 صبح
63052
دوست عزیز سلام برای درست کردن یک کلید حاوی هر چیز را به روند عکس پیش بروید.
اول برنامه ی installshield را باز نموده و از روی عکس قسمت 1 را کلیک کنید و بعد به قسمت 2 و بعد 3 و بعد 4 بروید وکلیدتون رو اونجا بسازید.

yeki_be_name_hich_kas
شنبه 13 آذر 1389, 20:27 عصر
سلام دوست عزیز

با تشکر از راهنماییتون باید بگم که شما سوال این دوستمون رو درست متوجه نشدین.مشکل این نیست که این کلید تو کدوم بخش نرم افزار اینستال شید هست مشکل نحوه تنظیم و برنامه نویسی این کلید هست که تو سوالم کاملا توضیح داده شده.حقیقت من هم شدیدا پشت این سوال موندم و هنوز به جواب نرسیدم

WOLF21
دوشنبه 22 آذر 1389, 20:33 عصر
سلام
این کار کاری ندارد وفقط این کار را انجام بده.
اگر برنامه شما با msi کار میکند باید مقدار رجیستری را را به صورت زیر بدی که وقتی بازی نصب میشه دقیقا ادرس بازی را به شما نشان میده.
[INSTALLDIR]
واگر برنامه بدون msi کار میکند باید مقدار را به صورت زیر بدی.
\<TARGETDIR>