PDA

View Full Version : کار تیمی با برو بچه های فاکس پرو کار

Afshinpour
دوشنبه 07 مهر 1382, 19:07 عصر
دوستان من یه فکری کردم :

بیاین و با کمک هم یک برنامه تهیه کنیم و اون رو مثل همه برنامه هایی که الان توی بازار هست از طریق یه سایت اینترنتی برای یوزرها بگذاریم که داون لود کنن.

مثل خیلی از فری ورژن ها که فقط برای تبلیغ توی اینترنت هستند.

مثلا برنامه ای که کارت ویزیت چاپ کنه. (یک چیز کامل به چند زبون با امکانات زیاد و ... )

من میتونم با کامل کردن اون (در حد استانداردهای اروپا) اون رو حتی برای تست به مجله PC-WELT معرفی کنم. برنامه رو من حتی میتونم به آلمانی و فرانسه هم ترجمه کنم که به چند زبون باشه.

اگر یکی دو نفر هم وقت داشته باشن میتونیم شروع کنیم . لازم نیست برای این برنامه یک تیم 20 نفره داشته باشیم. بعد از این کار میتونیم روی کارهای بعدی و ایده های بعدی فکر کنیم.

راستش رو بخواین من یک ایده هم دارم که با اون میتونیم پول هم در بیاریم. ولی اول با یک کار کوچیک شروع کنیم که اولین تجربه تیمی و کار کردن با هم رو با اون داشته باشیم.

نظر شما چیه ؟

Mohammad_Mnt
دوشنبه 07 مهر 1382, 21:32 عصر
از الان تا یه هفته ی دیگه رو من حساب کن ! چون بعدش می رم سربازی :?

kia1349
سه شنبه 08 مهر 1382, 09:10 صبح
من هم سعی میکنم کمک کنم

س.حمیدیانفر
یک شنبه 20 مهر 1382, 10:25 صبح
سلام
روی منهم میتونید حساب کنید با کمال میل حاضرم . چون فکر میکنم خیلی از مردمی که با کامپیوتر وبانکهایی اطلاعاتی سرو کار دارن حتی بعضی برنامه نویسهای حرفه ای هم توانایی فاکسپرو رو نمیدونن و فکر میکنن یک زبون کم قدرت و بدرد نخوره

متاسفانه !!!!‌

خب کاریش نمیشه کرد باید زودتر دست به کار بشیم . با حرف زدن کاری پیش نمیره

kia1349
سه شنبه 22 مهر 1382, 07:27 صبح
یا علی
من هم حاضرم :mrgreen:

mehdi3683
جمعه 14 آذر 1382, 14:24 عصر
اقا منم هستم با اینکه جیزی نمی دونم :?

جواد 42
یک شنبه 01 شهریور 1383, 23:36 عصر
نرم افزاری برای چاپ چک تهیه کردم که بزودی نسخه انگلیسی آن به بازار دوبی ارسال میشود اسم این نرم افزار کاچک است میتوانی در سایت groupkcc.com مشخصات آنرا به بینی این نرم افزار الان در بازار ایران روی سی دی تکثیر و پخش شده