PDA

View Full Version : سوال: بالا بردن سایت

piramit
شنبه 13 آذر 1389, 16:21 عصر
من الان یه سایت به زبان ASP.Net دارم می خوام ببینم چطور میشه این سورس رو بالا برد طوریکه وقتی اسم دامین رو میزنیم سایت رو نشون بده .
از اون اولش اگه بتونین برام توضیح بدین ممنون میشم. من فقط الان یه سورس سایت دارم و بقیه اش رو می خام اینجا از دوستای مهربونه برنامه نویس یاد بگیرم .

Behrouz1985
شنبه 13 آذر 1389, 16:24 عصر
1- publish کردن سایت
2- خرید فضای مورد نیاز
3- آپلود سایت توسط یکی از برنامه های ftp
4- پایان کار!

piramit
یک شنبه 14 آذر 1389, 10:16 صبح
بهروز جان سلام .
آقا من همین اینا که گفتی رو بلد نیستم . اگه میشه مقاله ای چیزی بهم بدی یا همین جا یادم بدی ممنون میشم.

Behrouz1985
یک شنبه 14 آذر 1389, 11:49 صبح
1- برای publish کردن که باید توی VS روی پروژه راست کلیک کنی و پروژه رو publish کنی
2- برای خرید فضا که می تونی یکی از هاستها رو انتخاب کنی و از بین سرویساشون اونی که بدردت می خوره رو انتخاب کنی و پولشو بدی. خودشون بهت ایمیل می دن و می گن چطوری از سرویسات استفاده کنی
3- با یکی از برنامه های ftp مثل flashfxp سایتی که پابلیش کردی رو روی هاست آپلود می کنی
4- آدرس سایتتو می زنی و در صورت درست انجام دادن همه کارها، سایتتو می بینی.
والسلام

sam166
یک شنبه 14 آذر 1389, 12:12 عصر
بهروز جان سلام .
آقا من همین اینا که گفتی رو بلد نیستم . اگه میشه مقاله ای چیزی بهم بدی یا همین جا یادم بدی ممنون میشم.
برای Publish بر روی پروژه راست کلیک کن و Publish رو انتخاب کن
برای خرید فضای مورد نیاز هزاران هزار سایت ایرانی در این زمینه کار میکنند شما کافی هست در گوگل سرچ کنی "خرید هاست "

شما زمانی که هاست خود را خریداری کردی توسط یک نرم افزار Ftp که در تمام سیدی های Assistant وجود داره به هاست خود از طریق یوزر و پسوردی که بهت دادن وصل میشی و پروژه خودت رو تو Root سایت کپی میکن

البته من یه دو تا فیل از همن سایت برنامه نویس دانلود کردم ولی آدرشو نمیدونم کجا بود به همین دلیل من خودم آپلودش میکنم