PDA

View Full Version : سبد خرید درفروشگاه آنلاین

f_naderi
شنبه 13 آذر 1389, 23:39 عصر
سلام من دارم پروژه فروشگاه آنلاین می نویسم ولی در قسمت سبد خریدش موندم که چطور کالاهای خریداری شده توسط هر شخص رو نگهداری کنم (منظورم قبل از ثبت در بانک اطلاعاتی هست) و شخص اگه داخل صفحات دیگه رفت و هنوز خریدش رو تکمیل نکرده بود باز هم بتونم اطلاعات خریدش رو با زدن کلید سبد خرید بهش نشون بدم آیا باید با گرفتن آدرس IP هر کامپیوتر این کار رو انجام بدم؟

shahriyar3
یک شنبه 14 آذر 1389, 00:26 صبح
با سشن دیگه!!!!
برای هر کاربر یه سشن در نظر بگیر آیدی محصولاتی رو که روش کلیک میکنه تو یه آرایه جمع کن

f_naderi
یک شنبه 14 آذر 1389, 01:48 صبح
ممنونم سشن اطلاعات هر کامپیوتر رو تا چه مدت نگهداری میکنه و آیا میشه این زمان رو تغییر داد تا شخص بتونه زمان کافی برای خرید رو داشته باشه و اطلاعات خریدش از بین نروند؟ با استفاده از سشن دیگه نیازی به نگهداری ای پی کامپیوتر نیست؟

UnnamE
یک شنبه 14 آذر 1389, 01:54 صبح
ممنونم سشن اطلاعات هر کامپیوتر رو تا چه مدت نگهداری میکنه و آیا میشه این زمان رو تغییر داد تا شخص بتونه زمان کافی برای خرید رو داشته باشه و اطلاعات خریدش از بین نروند؟ با استفاده از سشن دیگه نیازی به نگهداری ای پی کامپیوتر نیست؟
مدت زمان نگهداري سشن معمولا در خود سرور نگهداري ميشه
كه ميشه هم بصورت محلي تغييرش داد
ولي اطمينا داشته باش كه به اندازه اي هست كه راحت خريد كنه و فك كنم به صورت معمول تا 20 دقيقه به بالا نگهداري ميكنه
در ضمن ميتوني با جدول موقت در بانك هم اين كار رو انجام بدي كه پيشنهاد نميشه!!

funpatogh
یک شنبه 14 آذر 1389, 19:48 عصر
از سشن استفاده کن خیلی راحت تری
در ضمن مگه یک کاربر چه قدر زمان برای خرید میخواد
تازه وقتی کاربر یک صفحه رو راکت رها کنه بعد از 15-20 دقیقه بعد سشن از بین میرود واگر توی صفحات بچرخه سشن ها باقی میمونند
میتوی حالا از کوکی هم همراهش استفاده کنی