PDA

View Full Version : کد دانلود

mahtab s
یک شنبه 14 آذر 1389, 11:41 صبح
سلام به همه دوستان .
من یه فولدر مقالات توی برنامم دارم . میخوام توی سایتم کلیه مقالاتی که توی این فولدر هست رو نشون بده (با اسم ) و با کلیک روی اسم هر مقاله اون مقاله دانلود بشه .
دوستان کسی میتونه کمکم کنه لطفا ؟
ممنون

taghi.km
یک شنبه 14 آذر 1389, 11:50 صبح
بهتره از یه پایگاه داده استفاده کنی عنوان مقاله و اسم فایل رو ذخیره کن بعد تو صفحه نمایش هر عنوان رو بصورت لینک قرار بده navigation لینک رو به ادرس فیزیکی فایل وصل کن

mahtab s
یک شنبه 14 آذر 1389, 18:04 عصر
دوست عزیز مرسی از پاسختون .
من توی برنامم تو تا لینک دارم . یکی ارسال مقالات و دیگری مقالات پذیرفته .
توی لینک ارسال مقالات کاربران میرن و مقالات خودشون رو آپلود میکنند و میفرستن . فرض کنید این مقالات میره توی فولدر Article بعد مدیر میاد بررسی میکنه یک سری از مقالات رو برمیداره میذاره توی یک فولدر دیگه به اسم atrticle1 .
توی قسمتی که کاربران مقالات خودشون رو میفرستن اسم مقاله و آدرسش در دیتابیس ذخیره میشه . در هر بار لود صفحه باید تمامی مقالات موجود در فولدر Article1 به نمایش در بیان .
اگر لطف کنید راهنمایی نمایید ممنون میشم .

mahtab s
یک شنبه 14 آذر 1389, 18:05 عصر
بهتره از یه پایگاه داده استفاده کنی عنوان مقاله و اسم فایل رو ذخیره کن بعد تو صفحه نمایش هر عنوان رو بصورت لینک قرار بده navigation لینک رو به ادرس فیزیکی فایل وصل کن

میشه لطفا بگید چجوری این کاروانجام بدم ؟

taghi.km
دوشنبه 15 آذر 1389, 09:46 صبح
شما اول باید فایل رو اپلود کنی اسم فایل رو خودت تعیین کن که تکراری نشه بعد در صورتیکه مشکلی نبود رکورد رو تو بانک درج کن اگه نمونه کد میخوای بگید تا بزارم