PDA

View Full Version : حرفه ای: قفل تلفنی در c#

hamednazarzadeh
یک شنبه 14 آذر 1389, 23:03 عصر
با سلام
از دوستان آیا کسی هست که بتونه در مورد نحوه ساخت و استفاده از یه قفل تلفنی توضیح بده ؟
لطفا راهنمایی کنید . خیلی لازم دارم
می خوام چیزی باشه که اطلاعات هارد و مادر بورد سیستم طرف رو بگیره و باهاش یه شماره سریال تولید کنه و بعدش به ما بده . ما هم از طریق اون شماره سریال کد فعال سازی برنامه رو بهش بدیم .
و اینکه چطور میشه برنامه رو طوری تنظیم کرد که بدون اون کار نکنه؟
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

tooraj_azizi_1035
دوشنبه 15 آذر 1389, 13:52 عصر
سلام،
اینتل اعلام کرده CPU سری Pentium III دارای سریال هست و از اون مدل به بعد میتونه این قابلیت باشه و میتونه نباشه. در مورد سریال مادر برد که در 8 KB آخر 1 MB اول حافظه قرار داره اعلام شده که در محل ثابتی تو این رنج قرار نداره و باید این 8 KB رو فشرده کنی و یه کد به اندازه دلخواه استخراج کنی که من مطمئن نیستم با هر بار بالا اومدن سیستم این اطلاعات ثابته یا نه. می مونه هارد که می تونی با یه DLL اونو بدست بیاری. در ضمن باید هر کپی از برنامت یه ID خاص داشته باشه تا بتونی اونو به یه سیستم نسبت بدی. تا 3 بار به کاربر فرصت بده که بتونه رجیستر کنه چون امکان خرابی هارد تو بازه زمانی کوتاه همیشه هست.
امیدوارم کمکت کنه. :قلب:

ostovarit
دوشنبه 15 آذر 1389, 14:03 عصر
با سلام
از دوستان آیا کسی هست که بتونه در مورد نحوه ساخت و استفاده از یه قفل تلفنی توضیح بده ؟
لطفا راهنمایی کنید . خیلی لازم دارم
می خوام چیزی باشه که اطلاعات هارد و مادر بورد سیستم طرف رو بگیره و باهاش یه شماره سریال تولید کنه و بعدش به ما بده . ما هم از طریق اون شماره سریال کد فعال سازی برنامه رو بهش بدیم .
و اینکه چطور میشه برنامه رو طوری تنظیم کرد که بدون اون کار نکنه؟
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

این تاپیک رو تو بخش امنیت بزنید که نتیجه بهتری بگیری ....
من سوالی برای بدست اوردن سریال نامبر سخت افزار سیستم تو بخش امنیت مطرح کردم که جستجو کنید پیدا میکنید ...
بعد از بدست اوردن سریال اون رو با یک الگوریتم که خودتون میدونید تغییر بدید و نمایش بدید به کاربر (در اولین اجرا) و بعد یک برنامه تولید کد برای خودتون بسازید که کاربر تماس گرفت کد رو بهتون داد مطابق اون کد فعالسازی براش تولید کنید ...
کد رو در جایی که به نظرتون مناسبه ذخیره کنید و در زمان کار برنامه در پروسه های مختلف اون مقدار رو چک کنید که درست باشه در غیر این صورت برنامه رو ببنید باگ تولید کنید یا خود زنی کنید خلاصه یک واکنش مناسب ...:چشمک: