PDA

View Full Version : سوال: استفاده از چند web user control در یک صفحه

javad_mjt
دوشنبه 15 آذر 1389, 13:17 عصر
با سلام
من یک مشکلی دارم و نمی تونم چند تا user control رو داخل یک صفحه فراخوانی کنم
کاری که من می خوام انجام بدم ورود اطلاعات بصورت مرحله ای می باشد که به ازای ثبت اطلاعات در یک مرحله(user control اولی) بتونم وارد مرحله بعد بشم (user control دومی)و به ثبت اطلاعات بپردازم.
برای همین تمام user control های مورد نیازم رو داخل یک صفحه فراخوانی میکنم و visible همه بجز اولی رو false میکنم.

مشکل اینجاست بعداز اجرای مرحله اول که با موفقیت انجام میشه، visible user control اولی رو false کردم و دومی رو true ولی user control اولی با اینکه falseهستش بازم اجرا میشه و بدلیل اینکه پست بک اتفاق میفته دیگه Pageload دومی اجرا نمیشه ونمی تونم اطلاعات مرحله دوم رو بخوبی فراخوانی کنم.

اگر توضیحاتم خوب نیست عذر می خوام

ممنون میشم کسی راه حلی ارائه کنه

raziee
دوشنبه 15 آذر 1389, 13:47 عصر
با سلام
من یک مشکلی دارم و نمی تونم چند تا user control رو داخل یک صفحه فراخوانی کنم
کاری که من می خوام انجام بدم ورود اطلاعات بصورت مرحله ای می باشد که به ازای ثبت اطلاعات در یک مرحله(user control اولی) بتونم وارد مرحله بعد بشم (user control دومی)و به ثبت اطلاعات بپردازم.
برای همین تمام user control های مورد نیازم رو داخل یک صفحه فراخوانی میکنم و visible همه بجز اولی رو false میکنم.

مشکل اینجاست بعداز اجرای مرحله اول که با موفقیت انجام میشه، visible user control اولی رو false کردم و دومی رو true ولی user control اولی با اینکه falseهستش بازم اجرا میشه و بدلیل اینکه پست بک اتفاق میفته دیگه Pageload دومی اجرا نمیشه ونمی تونم اطلاعات مرحله دوم رو بخوبی فراخوانی کنم.

اگر توضیحاتم خوب نیست عذر می خوام

ممنون میشم کسی راه حلی ارائه کنه

خوب InVisible بودن یک کنترل باعث عدم اجرای متد ها نمیشه!!!
به جای Visible و InVisible کردن ، UserControl ها رو در صفحه لود کن.
در مرحله ی اول ، اولین کنترل رو لود کن و به صفحه اضافه کن.
و به همین صورت تا انتها.