PDA

View Full Version : تایمر

askari.khosravani
چهارشنبه 17 آذر 1389, 17:07 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز من دنبال یک جور مقایسه هستم در عملکرد سورت های می خواستم با thread و با استفاده از تایمری سه نوع سورت رو در زمان اجرا به صورت عملی و با زبان برنامه نویسی جاوا با هم مقایسه کنم و ببینم کدام یک از سورتها بهتر عمل می نمایند

askari.khosravani
چهارشنبه 17 آذر 1389, 21:26 عصر
البته تایمر تنها چیزی بود که بتونم چندین الگوریتم رو با هم مقایسه کنم اگه راه و روش دیگه ای هم دوستان ارائه بدهند که بشه چند الگوریتم رو به صورت بصری مقایسه کنه در جاوا ممنون می شم.

javaphantom
پنج شنبه 18 آذر 1389, 10:04 صبح
البته تایمر تنها چیزی بود که بتونم چندین الگوریتم رو با هم مقایسه کنم اگه راه و روش دیگه ای هم دوستان ارائه بدهند که بشه چند الگوریتم رو به صورت بصری مقایسه کنه در جاوا ممنون می شم.

اول از همه برای بدست آوردن performance یک الگوریتم شما نیازی نداری که از thread استفاده کنی

فرض کن که می خوای بدونی کاریی algorithm A بهتر یا ‌‌B خوب کافی هست در A اول زمان سیستم رو در هنگام شروع بگیر و هنگامی که پایان A شد دوباره زمان سیستم رو بگیره و از اول کم کنی زمان بدست اومده می شه نتیجه A و همینطور هم برای B بصورت جدا این کارو انجام بدی. اینطوری می تونی مقایسه کنی که کدوم بهتره.

وقتی که شما Thread ایجاد می کنید یک سری time slice هست که بین process ها تون پخش می کنید و این خودش زمان گیره روش خوب و درستی برای مقایسه بر این کار شما نیست.

askari.khosravani
پنج شنبه 18 آذر 1389, 21:50 عصر
ممنون دوست عزیز من دانشجوی کامپیوترم و استاد اینجوری بهمون گفت اگه راهنمایی کنی ممنون می شم.

javaphantom
جمعه 19 آذر 1389, 11:44 صبح
ممنون دوست عزیز من دانشجوی کامپیوترم و استاد اینجوری بهمون گفت اگه راهنمایی کنی ممنون می شم.

بگو استادمون خواسته برنامه ای بنویسیم که چندتا کار رو همزمان اجرا کنه. من می تونم برات بنویسم. ولی ارزش نداره برای تو. اگه نمره می خوای خوب اون یک بحث دیگست. من این خیانت رو در حقت می کنم. ولی راستشو بهم بگو. ولی اینکه ببینی کدوم sort بهتر عمل می کنه همون چیزی که بهت گفتم درسته. جدا جدا روی یک resource از لحاظ زمانی جدا جدا تست می گیریم.

حالا از sort هایی می خوای استفاده کنی حبابی quick sort ترتیبی . بگو اطلاعات بیشتر بده

askari.khosravani
جمعه 19 آذر 1389, 20:31 عصر
ممنون دوست عزیز. هر سه تاش باید با هم مقایسه بشن.
حالا که داری زحمت می کشی می شه هم با thread و هم معمولیشو بنویسی؟؟ ولی این توضیحی که شما دادی رو حتما به استاد می گم با این توضیحی که دادی می بینم با عقل هم چور در نمیاد time slice ایجاد کنی و بعد مقایسه

javaphantom
شنبه 20 آذر 1389, 00:06 صبح
ممنون دوست عزیز. هر سه تاش باید با هم مقایسه بشن.
حالا که داری زحمت می کشی می شه هم با thread و هم معمولیشو بنویسی؟؟ ولی این توضیحی که شما دادی رو حتما به استاد می گم با این توضیحی که دادی می بینم با عقل هم چور در نمیاد time slice ایجاد کنی و بعد مقایسه

باور کن من زمان برنامه نویسی که ندارم. ولی تو شروع کن بعداز اینکه سوالاتو از استاد کردی من و بقیه اینجا کمکت می کنند. طبق قوانین سایت من نمی تونم مستقیم بهت کد بدم هر چند هزار بار این کارو کردم و کسی چیزی به من نگفته. ولی تو هم یک هولی به خودت بده