PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل right to left کردن کنترل ها در vs2008

mohsen.nsb44
چهارشنبه 17 آذر 1389, 22:33 عصر
سلام من تازه وارد 2008 شدم قبلا 2005 کار می کردم که یک گزینه در propertis داشت به نام style که می شود اعمالی رو روی کنترل انجام داد مثل right to left کردن متن کنترل
اما در 2008 style از propertis حذف شده برای right to left کردن تکست باک ، منو و تری ویو چیکار باید بکنم

alibabaei2
چهارشنبه 17 آذر 1389, 22:53 عصر
به قسمت source برنامه برید و برای تگ body خاصیت dir تعریف و آن را برابر rtl قرار دهید.
<body dir=rtl>

PhoenixNet
چهارشنبه 17 آذر 1389, 23:10 عصر
سلام

شما خاصیت style را برای هر کنترل که می خواهید می توانید استفاده نمایید.

<asp:Button ID="Button2" style="text-align:center;font-family:Tahoma;" runat="server" Text="Button" />

mohsen.nsb44
چهارشنبه 17 آذر 1389, 23:12 عصر
دوست عزیز من نمی خوام صفحه رو right to left بکنم من فقط می خوام یک کنترل رو right to left بکنم مثل کنترل تکست باکس که می خوام وقتی متن تایپ می شه از سمت راست تایپ کنه نه از سمت چپ و کنترل های منو و تری ویو

mohsen.nsb44
چهارشنبه 17 آذر 1389, 23:39 عصر
دوست عزیز با کدی که گفتید متن در سمت راست قرار می گیرد
اما مشکل من هنوز حل نشده
من یک منو دارم که چند تا فیلد داره با کد شما متن ان سمت راست قرار گرفت اما فلش منو ها به سمت چپ چطور می تونم انتقال بدم63339
الان طبق تصویری که میبینید من می خوام فلش به سمت چپ کلمه منتقل بشه (در منو)و در تری ویو هم تصاویر بعد نوشته نشان داده بشن مثلا قبل شبکه اون عکس نمایش داده بشه نه جلود شبکه اون عکس نشون داده بشه

PhoenixNet
چهارشنبه 17 آذر 1389, 23:45 عصر
سلام

آیا این سوال رو از خودتون پرسیدید که این کنترل درختی مایکروسافت از rtl پشتیبانی می کند یا نه؟

به نظرم از کنترل های دیگر کمپانی ها استفاده نمایید بهتر است.