PDA

View Full Version : نرم افزار استفاده از پروتکل FTP

poorking
چهارشنبه 17 آذر 1389, 22:56 عصر
سلام دوست عزیز

من دانشجو کاردانی فناوری اطلاعات هستم ؛پروژه دانشگاه من پیاده سازی پروتکل FTP با یک سرور و حداقل دو کلاینت در C# هست من دانش برنامه نویسی تحت شبکه زیادی ندارم

تحقیق کردم در مورد سرویس FTP و اطلاعات در این مورد کسب کردم و چند نمونه نرم افزار هم دیدم مثل Filezilla ، CuteFTP که میخوام برنامه ای بنویسم مثل اینها لطفاً کمک کنید در این موضوع هر اطلاعاتی و مراحل نوشتن این برنامه بهم کمک کنید

الان من نمیدونم با سی شارپ چطور میشه از یک پرت استفاده کرد ، چطور اطلاعات اف تی پی یک سایت در صفحه برنامه نشون بدم

poorking
جمعه 19 آذر 1389, 06:39 صبح
کسی نمیخواد بهم کمک کنه ؟

ohh_mid
جمعه 19 آذر 1389, 07:29 صبح
اگه بخوای خودت FTP رو پیاده سازی کنی که فکر کنم یه کم مشکل باشه . اما تو اینترنت بگردی openSource چیزای زیادی پیدای می کنی بحث Ftp به socketProgramming بر می گرده . اول این OpenSource ها رو ببینی بد نیست .
در مورد انتخاب پروژه فقط نباید علاقه و عنوان رو نگاه کرد تواناییهای اجرایی هم مهم هستن .

poorking
جمعه 19 آذر 1389, 10:13 صبح
این موضوعی نیست که من فقط این پروژه رو دوست داشته باشم این پروژه دانشگاه هست که بابتش 20 میشم و الا میوفتم این واحدو

میتونی برام لینک چندتا سورس برنامه پیدا کنید من بیشترین مشکلم ارتباط دو کامپیوتر سرور و کلاینت به هم هست

MEhdi Sobhani
جمعه 19 آذر 1389, 10:44 صبح
خیلی نمونه زیاد هست
http://www.google.com/search?q=c%23+ftp+smple&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#sclient=psy&hl=en&client=firefox-a&hs=EOy&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&source=hp&q=c%23+ftp+sample&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=9111c1d610a8252