PDA

View Full Version : ارتباط با دیتابیس یک سایت از طریق سی شارپ

crazy_1892
پنج شنبه 18 آذر 1389, 12:58 عصر
سلام دوستان خسته نباشید؟

من چی جوری می تونم با دیتابیس یک سایت که sql 2005 است ارتباط برقرار کنم و کلیه عملیات را روی آن انجام بدم

به من گفتن از طریق حود sql هم میشه این کارو انجام داد ولی هر دو را انجام دادم خطا داد
بهم گفتن که در connection مشخصات ip,database,uer,pass سایتتو بنویس این کارم نکرد
sql server R2 هم نصب دارم حالا اگه میشه کمکم کنین که چی کار کنم؟؟؟؟

m * h * d
پنج شنبه 18 آذر 1389, 13:38 عصر
سلام اگه منظور شما رو درست متوجه نشدم ببخشید
ولی شما می تونید از یک Web servise استفاده کنید و اون web servise این کار ها رو انجام بده

taghi.km
پنج شنبه 18 آذر 1389, 18:31 عصر
دوست عزیز لطف می کنی پیغام خطا رو بذاری

crazy_1892
پنج شنبه 18 آذر 1389, 19:58 عصر
از طریق sql server که می خوام ارتباط برقرار کنم خطای زیر رو میده
TITLE: Connect to Server
------------------------------

Cannot connect to 213.239.200.206.

ADDITIONAL INFORMATION:

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server) (Microsoft SQL Server, Error: 1326)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=1326&LinkId=20476

BUTTONS:

OK

crazy_1892
پنج شنبه 18 آذر 1389, 20:18 عصر
دوستان از طریق سی شارپ تونستم ارتباط برقرار کنم از طریق connection زیر ولی هنوز از طریق sql نتونستم اگه این مشکل حل کردین به من هم بگین
Data Source=IP site;Initial Catalog=database nae;Persist Security Info=True;User ID=user name;Password=password

ali_asg
پنج شنبه 18 آذر 1389, 22:10 عصر
سلام
چگونه مي تونيم كانكشن استرينگ يك ديتابيس هاست ويندوز كه Sql يا Access باشه رو بدست آورد ؟ :متفکر:

crazy_1892
جمعه 19 آذر 1389, 10:24 صبح
سلام اگر user و pass هاستتو داشته باشی به راحتی می تونی این کارو کنی اگه نداری از مدیر هاستت کمک بخواه