PDA

View Full Version : سوال: publish کردن وب سایتی که تو ASP.NET ساختم.

atoorpatkan
جمعه 19 آذر 1389, 13:34 عصر
سلام دوستان.خیلی خوشحالم که از امروز به جمع شما اضافه شدم.من یه مبتدی یا متوسط هستم.الان چند روزی هست که تو ویژوال استدیو 2008 با ASP.NET و C# یه وب سایت طراحی کردم.دارای دیتابیس هم هست که دیتا بیس رو هم تو خوده ویژوال استدیو ساختم.الان همه چیز آمادست و تو خوده محیط ویژوال استدیو همه چیز مثله هلو کار میکنه.اما مشکل اینجاست که من میخوام وبسایتمو همراه با دیتا بیسش واسه نت publish کنم از گزینه publish هم تو خوده ویژوال استدیو استفاده کردم اما دیتا بیسمو بهش اضافه نمیکنه.موندم چطوری این مشکل رو حلش کنم.میشه کمک کنید.البته به صورت قدم به قدم.آخه گفتم که مبتدیم.:خجالت::خجالت::خجالت:: گریه::گریه::گریه::گریه::افسرد ه::افسرده:
در ضمن اگه زحمتی نیست میشه یه فضای رایگان رو معرفی کنید که از asp و دیتابیسم ساپورت کنه تا بتونم رو اون هاست رایگان وبسایتمو تست کنم.ببخشید طولانی شد.منتظر راهنماییهاتون هستم.دست گله همتون درد نکنه.:لبخندساده::لبخندساده:: لبخندساده::لبخند::لبخند::لبخ ند::لبخند:

alonemm
جمعه 19 آذر 1389, 20:01 عصر
دیتابس شما به توی پوشه App_Data هست؟
یا در SQLServer اضافه کردید؟

rana-writes
جمعه 19 آذر 1389, 20:49 عصر
سلام
پست 6 این تاپیک رو بخونین شاید کمکتون کنه
http://barnamenevis.org/showthread.php?263991-گذاشتن-فایلها-روی-هاست

موفق باشین

atoorpatkan
شنبه 20 آذر 1389, 14:31 عصر
نه ببینید دوستان.من الان یه سایت پیدا کردم که آدرس اینه.www.aspspider.con و فایلها و دیتا بیسمو روش آپلود کردم(خیلی راحت بود) اما الان نمیفهم واسه دیتا بیسم تو هنگام اجرا چرا ارور میده.وب سایتم الان رو این آدرس کاملا قابل دستیابی هستش.http://aspspider.org/atoorpatkan1/ خوب من وقتی به سایت خودم میرم و فرم رو تکمیل میکنم و دکمه ارسال رو میزنم واسه دیتابیسم ارور میده.اگه خودتون برید به سایتم سر بزنید و فرم رو پرکنید و درکمه ارسال رو بزنید و ارور روببنید کاملا متوجه میشید.شاید من نتونم خوب توضیح بدم.لطفا راهنماییم کنید.کلافم کرده.

z_software
شنبه 20 آذر 1389, 16:44 عصر
دوست عزیز من بانکم را هم Publish to Provider می کنم . و بعد به وسیله یه query و طبق ارسالس می کنم.
جایی که ازش فضا خریدی هم میتونه کمکت کنه .

atoorpatkan
شنبه 20 آذر 1389, 22:43 عصر
اینایی که گفتی یعنی چی؟؟؟؟