PDA

View Full Version : آپلود سایت و ارور از دیتا بیس

sam166
شنبه 20 آذر 1389, 10:26 صبح
سلام و خسته نباشید
من یه وب سایت طراحی کردم و درسایت www.somee.com راه اندازیش کردم
از کانکشنی که خود سایت داده بود استفاده کردم و سایت بالا آمو ولی حالا که میخوام وارد شم چون یوزر و پسورد از دیتا بیس خونده میشه ارور زیر رو میده

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)
من سایت رو پابلیش کردم و تمام فولدر ها به جز App_Data رو توی سایت ساختم و محتویاتشون رو هم آپلود کردم
ولی موقع ورود ارور بالا رو میده
فکر کنم از Sp هام باشه
آیا باید Sp ها رو دوباره تو سایت بسازم؟

bfreind10
شنبه 20 آذر 1389, 19:15 عصر
دوست عزیز اگه دیتابیستون اس کیو ال هست بعضی اوقات باید با آی پی و پورت ارتباط برقرار کنید

SRNOURI
شنبه 20 آذر 1389, 23:36 عصر
سلام و خسته نباشید
من یه وب سایت طراحی کردم و درسایت www.somee.com راه اندازیش کردم
از کانکشنی که خود سایت داده بود استفاده کردم و سایت بالا آمو ولی حالا که میخوام وارد شم چون یوزر و پسورد از دیتا بیس خونده میشه ارور زیر رو میده

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)
من سایت رو پابلیش کردم و تمام فولدر ها به جز App_Data رو توی سایت ساختم و محتویاتشون رو هم آپلود کردم
ولی موقع ورود ارور بالا رو میده
فکر کنم از Sp هام باشه
آیا باید Sp ها رو دوباره تو سایت بسازم؟

منهم با این مشکل مواجه هست و نتونستم حلش کنم.
از sql server 2008 استفاده کردم و همچنین فولدر App_Data رو هم آپلود کردم اما مشکل هنوز پابرجاست. البته متوجه شدم که با جداول دیگه می تونم ارتباط داشته باشم اما با جدولی که صفحه لاگین ازش استفاده میکنه مشکل داره و error بالا رو میده.
ممنون میشم اگه کسی در این مورد بنده رو هم راهنمایی کنه.

taghi.km
یک شنبه 21 آذر 1389, 09:49 صبح
این خطا ارتباطی به جداول نداره مشکل تو کانکت شدن به بانک اطلاعاتی هست کانکشن استرینگ رو چک کن

SRNOURI
یک شنبه 21 آذر 1389, 23:51 عصر
ممنون میشم اگه در مورد طریقه تغییر و یا اصلاح کانکشن استرینگ مربوط به .net توضیح بدید. آخه سایت من برای لاگین کردن از روی local استفاده میکنه اما برای بقیه اطلاعات از بانکی که در هاست export کردم استفاده میکنه. البته باید بگم که از لاگین موجود در vs اسفاده کردم.(البته کانکشن استریگ مربوط به web.config رو اصلاح کردم اما هنوز مشکلم پا برجاست.