PDA

View Full Version : easy php

webpower
یک شنبه 21 آذر 1389, 11:17 صبح
سلام دوستان
امروز نسخه!5.3.2 easy php رو دانلود کردم معلوم نیست چشه دوساعته داره pending میکنه پاکش کردم دوباره نصبش کردم باز درست نشد میخواستم xampp رو دانلود کنم حجمش زیاد بود شما نمیدونید مشکل از کجاست؟؟

webpower
یک شنبه 21 آذر 1389, 12:02 عصر
این دیگه چه نوعشه هنوز داره pending میکنه!! :عصبانی++:

eshpilen
یک شنبه 21 آذر 1389, 12:10 عصر
یکی از موارد اینه که اگر روی سیستمت مثلا محیط دات نت رو قبلا نصب کرده باشی، پورت وب سرور رو اشغال میکنه و دیگه آپاچی نمیتونه استارت بشه. این تجربهء شخصی من بود.
میتونی از طریق بخش کنترل سرویسهای ویندوز در Administrative tools در کنترل پنل، سرویس مورد نظر رو Stop کنی (فکر کنم اسمش IIS Admin بود). میتونی کلا هم از طریق MSConfig غیرفعالش کنی.
حالا این وضعیت تداخل میتونه با محصولات دیگری از شرکتهای دیگری هم پیش بیاد. ببین چیزی قبلا نصب کردی که وب سرور داشته باشه که پورت ۸۰ رو گرفته باشه یا نه.
ممکنه هم IIS نصب و درحال اجرا باشه. بهرصورت باید یا اون برنامه رو غیرفعال کنی تا آپاچی بتونه استارت بشه و یا پورت آپاچی رو در فایل پیکربندیش عوض کنی که اونوقت باید مثلا به اینصورت آدرس رو در مروگر وارد کنی: localhost:81/test.php

خلاصه اینطور نرم افزارها که پورت خاصی رو میگیرن با هم تداخل میکنن.
بنظرم حتی ممکنه MySQL هم به همین شکل با نرم افزار دیگری تداخل کنه.
یا حتی دو نسخه از یک نرم افزار اگر همزمان نصب و فعال باشن.

webpower
دوشنبه 22 آذر 1389, 00:51 صبح
خیلی ممنون دیگه pending نمیکنه!! IIS Admin رو متوقف کردم درست شد

ras-amir
یک شنبه 27 شهریور 1390, 16:28 عصر
اکسمپ نسخه لابت هم داره از اون استفاده کن...
25 مگابایته . معمولیش 50 مگ

mahmood0197
چهارشنبه 30 شهریور 1390, 10:01 صبح
سلام منم یک مشکل اساسی با easy php دارم هر وقت localhostرو نمایش میده بعد چند بار دیگه به لینک ها پاسخ نمیده مرورگرم:قلب::گیج:

webpower
چهارشنبه 30 شهریور 1390, 17:18 عصر
سلام منم یک مشکل اساسی با easy php دارم هر وقت localhostرو نمایش میده بعد چند بار دیگه به لینک ها پاسخ نمیده مرورگرم:قلب::گیج:

با مرورگر های دیگه امتحان کردید؟