PDA

View Full Version : یک برنامه نوشتم که میخوام اطلاعات داخل دیتابیسش از بین نره چیکار کنم؟؟؟

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 12:26 عصر
یک برنامه نوشتم که میخوام اطلاعات داخل دیتابیسش از بین نره ... مثل یه نمونه برنامه ی نظرسنجیه...الان اطلاعات تا وقتی که برنامه رو نبستم وجود داره ولی وقتی برنامه رو می بندم و دوباره باز میکنم اطلاعاتش همش صفر میشه.. چیکار باید بکنم؟؟:((

m * h * d
دوشنبه 22 آذر 1389, 12:33 عصر
ببخشید سوالی کردید خیلی گنگه و اصلا منظور شما رو متوجه نمی شم دوباره توضیح بدبد

hossin.esm
دوشنبه 22 آذر 1389, 13:08 عصر
من جواب رو در تاپیک زیر دادم . ببین
http://barnamenevis.org/showthread.php?262834

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 13:14 عصر
ببخشید سوالی کردید خیلی گنگه و اصلا منظور شما رو متوجه نمی شم دوباره توضیح بدبد

این برنامه نظرسنجیه یعنی مردم بین 4 تا گزینه یکی رو انتخاب میکنند بعدش آمار انتخابشون تو یه نمودار میله ای نشون داده میشه .. من مقدار این گزینه ها رو تو یه دیتابیس می ریزم ... میخوام وقتی که برنامه رو میبندم این اطلاعاتی که تو دیتابیس ریختمو از اونجا رو نمودار میله ای نشون میدم از بین نره...الان تا وقتی که برنامه رو نبستم اطلاعات رو نشون میده ولی وقتی برنامه رو میبندم این اطلاعات قبلی دیگه از بین میره دوباره از نو شروع میشه... اینم بگم که دیتابیسم 4 تا ستون داره که 4 تا مقدار int میگیره یعنی هر کس روی هر گزینه ای که کلیک میکنه تو برنامه یک عدد به ستون مربوط به اون اضافه میشه... .. دیتابیسممم SQL server هست.

m * h * d
دوشنبه 22 آذر 1389, 13:25 عصر
اگه مشکلی نداره برنامه تو بذار تا برای شما درستش کنم

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 14:02 عصر
چند بار آپلود کردم نشد فایلو بزارم ارور داد اگه میشه ایمیلتو بده برات ایمیل کنم

m * h * d
دوشنبه 22 آذر 1389, 14:10 عصر
mhdm2m2007@gmail.com

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 14:20 عصر
mhdm2m2007@gmail.com

فرستادم به ایمیلت ... ممنون میشم کمکم کنی

m * h * d
دوشنبه 22 آذر 1389, 15:30 عصر
من ایمیلمو چک کردم ولی فایلی برام نیومده

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 15:56 عصر
من ایمیلمو چک کردم ولی فایلی برام نیومده

شاید آدرس ایمیل رو اشتباه نوشتین چون به همین آدرسی که دادین فرستادم

m * h * d
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:00 عصر
به این ایمیل بفرست mhdkardan@gmail.com

csharpprogramer88
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:09 عصر
این اطلاعات در کجا نگه داری میشه که با بستن از بین میره

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:18 عصر
به این ایمیل بفرست mhdkardan@gmail.com

فرستادم///این اطلاعات تو یه دیتابیس sqlserver با پسوند mdf ذخیره میشن

csharpprogramer88
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:26 عصر
سوالتون خیلی گنگه .
یعنی با دستور insert در بانک درج میکنید

بعد میروید در management studio و دیتابیس و جدولتان را باز میکنید ولی اطلاعاتی که درج کردید وجود ندارد درسته همینطوره

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:30 عصر
سوالتون خیلی گنگه .
یعنی با دستور insert در بانک درج میکنید

بعد میروید در management studio و دیتابیس و جدولتان را باز میکنید ولی اطلاعاتی که درج کردید وجود ندارد درسته همینطوره

نه با دستور updat مقدایر رو بروز میکنم هر سری ... چون با هر بار انتخاب نظر باید به دیتابیسم یک واحد اضافه بشه مثلا اگه دو رای به گزینه ای اول بدن باید 1+1 بشه و عدد 2 تو دیتابیس قرار بگیره... تا وقتی برنامه بازه درست انجام میشه یعنی همه ی مقادیر رو نگه میداره حتی تو دیتاگرید ویو هم نشون میده که داره عدد ها درست اضافه میشه ولی وقتی برنامه رو می بندم و دوباره باز میکنم اطلاعات از صفر شروع میشه

csharpprogramer88
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:40 عصر
شما به اینکه اطلاعات دوباره از صفر شروع میشه کاری نداشته باشید بروید در management studio و دیتابیس و جدول خودتان را نگاه کنید ببینید تغییری درانها ایجاد شده

شما مطمئنید کد update شما درسته ؟

باید هرطور شده کد را بگذارید اگر نتونستید قطعه از کد بخصوص update را قرار بدید تا همه بررسی کنند

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 16:55 عصر
اگه میشه ایمیل بدین تا پروژه رو برات ارسال کنم

Tintirio
دوشنبه 22 آذر 1389, 17:06 عصر
اینم فایل بالاخره آپلود شد..
برای استفاده اول دکمه ی اجرا بزنید بعد یک گزینه انتخاب کنید سپس دکمه ی ثبت رو بزنید

hossin.esm
دوشنبه 22 آذر 1389, 17:18 عصر
دوست عزیز جواب تو توی همون تاپیک که لینک داده بودم هست
1- به همون تاپیک مراجه کن
2- فایل دیتابیس که به پروژه اضافه شده را راست کلیک و گزینه exclude from project را بزن .
و بعد (برای هر دو روش ) فایل دیتابیس را در پوشه خروجی (debug)کپی کن .

mo.jalilian
دوشنبه 22 آذر 1389, 18:49 عصر
احتمالا شما در هنگام شروع برنامه توسط کد تیبل ها را ایجاد میکنید و این باعث میشه که در هر اجرا، مقدارهای قبلی از بین بره

FastCode
دوشنبه 22 آذر 1389, 22:30 عصر
تنها مشکلی که من متوجه شدم این بود که وقتی پروژه رو با MonoDevelop باز کردم با یک عدد fork bomb مجبور به ترکش شدم.
build options ه فایل دیتابیستون درست نیست.

Ghaem66
سه شنبه 23 آذر 1389, 03:13 صبح
باید تو قسمت properties دیتابیس ، خصوصیت copy to output directory رو گزینه copy if newer انتخاب کنی.