PDA

View Full Version : سلام کمکم کنید رو برنامه قفل بزارم

hamid1199
شنبه 22 مرداد 1384, 11:30 صبح
سلام
من یه برنامه با vb نوشتم می خوام رو این قفل بزارم یه روش دیدم که برنامه سریال مادربورد رو میخونه بعد زنگ میزنی طرف بعد اونم یه رجیستر کی میده اگه میشه کمکم کنید می خوام مثل این روش قفل بزارم ممنون میشم اگه کمکم کنید

dr_g
یک شنبه 23 مرداد 1384, 10:13 صبح
سلام
دوست عزیز برای قفل گذاری به این روش ابتدا باید شماره سریال مادربورد یا سی پی یو یا هارددیسک و یا تاریخ بایوس رو بدست بیاری.(ocx های زیادی واسه این کارا وجود داره) وبرای اطمینان یکی دوتا شو با هم ترکیب کنی.این می شه ComputerID
حالا باید این آیدی رو به صورت کد در بیاری که می توونی از روشهای من درآوردی تا روشهای پیشرفته الگوریتمی واسه کدگذاری استفاده کنی.ودر موقع شروع برنامه باید مقایسه کنی که آیا کد داده شده با کدی که بروی آیدی قرارداده شده یکی هست یا نه.اگه یکی بود اجازه استفاده از برنامه رو داشته باشه،در غیر این صورت به برنامه دسترسی نداشته باشه.

mr_esmaily
یک شنبه 23 مرداد 1384, 11:45 صبح
سلام
پیشنهاد می کنم از پکهای آماده برای این منظور استفاده کنی.

مهدی کرامتی
یک شنبه 23 مرداد 1384, 12:29 عصر
مسئله به همین جا ختم نمیشه. برنامه و یا پروسه ای که برای انجام عملیات فوق استفاده میکنی باید مجهز به روشهای ضدنفوذ (Anti-Debug و ...) باشه.

شرکت ما یک محصول داره بنام Prolock که همه عملیات فوق رو با در نظر گرفتن موارد ایمنی تامین میکنه: Http://www.novinmedia.com

sadegi
یک شنبه 23 مرداد 1384, 13:45 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز جناب آقایhamid1199 : اگر برنامه مورد نظرتون خیلی برتون مهمه بهتره از برنامه هایی که به همین منظور درست شدن استفاده کنید که یکی از این برنامه ها Prolock هست ولی اگر نمیخواهید یا نمیتونید پولی برای این برنامه ها خرج کنید یا کاربران برنامه شما اطلاعی در مورد کرک و نفوذگری ندارن میتونید از روشی که در برنامه پایین استفاده کردم استفاده کنید
توجه : اگر کاربران برنامه شما اطلاعی در مورد کرک و نفوذگری ندارن میتونید از روشی که در برنامه پایین استفاده کردم استفاده کنید

mr_esmaily
یک شنبه 23 مرداد 1384, 13:57 عصر
سلام

اگر کاربران برنامه شما اطلاعی در مورد کرک و نفوذگری ندارن میتونید از روشی که در برنامه پایین استفاده کردم استفاده کنید
دلیل نمیشه , بعنوان مثال من خودم از کرک چیزی سر در نمیارم ولی هر موقع لازم داشتم , می دم به یکی از دوستام برام انجام بده .
فی الواقع , همیشه یه نفر پیدا میشه این کار رو انجام بده.

hamid1199
یک شنبه 23 مرداد 1384, 16:36 عصر
از راهنمایی شما ممنونم اگه میشه راه پیدا کردن سریال مادربورد رو بگسن البته چند تا روش امتحان کردم ولی کار نکرده ممنون